Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Proteint hogy kell szedni?...

Alex foci kérdése:

Proteint hogy kell szedni? Naponta? Vagy csak amikor edzel? Edzés előtt vagy után kell meginni? És mennyit? Bármikor abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 20:02
 81/105 anonim ***** válasza:
94%
Szegény Alex gyereknek holnap ki fog esni a szeme, ha meglátja ezt. Ő csak egy kis protein be akart szedni, erre kiderült, hogy bonyolultabb a dolog, mint hitte. Lehet hogy egy ígéretes tehetség lett volna a magyar testépítés színpadán erre mi meg most elriasztottuk szerencsétlent.
2015. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:

Glissdale komolyan mondom te parafenomén vagy minimum ha sikerült kigobozd hogy ez a gyerek mit akar mondani. Pont azon gondolkoztam hogy felteszem neki a kérdést:

"te most akkor épp mit is állítasz, vagy miről vitázol?"

2015. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 Cortez70 ***** válasza:
74%
Én is erre gondoltam, hogy mi lesz ha meglátja. :)
2015. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
15%
Bye Alex....
2015. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 *Glissade* ***** válasza:
0%

Nekem legalábbis ezt sikerült kivennem. Iletve még azt írta: ha valaki többet edz több kalóriára van szüksége és több tápanyagra(?)

Ez féligazság. De nem mondott baromságot.

2015. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:

Sőt!


Glissade hozzászólását még anynival is kiegészíteném, hogy az sem mindegy mennyit pihen rá a dolgokra...


Ez az én esetemben lassan a 3 és fél órához közelít a holnapi 3:40 es wake up miatt..


De majd az L-arginin, - taurin, lizin, citromlé kombó felébreszt...


Estére meg arccal beesek a sarokba..

2015. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 Cortez70 ***** válasza:
74%
Több kalória igen, de nem lesz izmosabb több edzéstől. Nem lesz attól sem izmosabb, hogy ha több fehèrje megy. Èn màr 30 èv alatt azt is próbáltam. Ment 3g x ttkg sőtt inkàbb 3.5, de nem lettem izmosabb vele. Több edzèssel sem. Akkor màr nem tudsz regenerálódni.
2015. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 *Glissade* ***** válasza:
0%

Igen, mert ha nem pihensz eleget lassabb a regenerálódás.


Cortez tudjuk, hogy több fehérje nem hoz több izmot. Nem is ezt írta, hanem a regenerálódás szempontjából mondta a több fehérjét.

2015. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 *Glissade* ***** válasza:
52%

Számomra logikusnak tűnik:

Tegyük fel, ha valaki hatásosabban edz, több tápanyak és több fehérje kell neki a regenerálódáshoz, mint annak aki pl. csak tingli-tangli edzés végez kis súllyal.

Az előbbi eset a keményebb edzés miatt idővel izmosabb lesz, mint a második eset. :)

Tehát, ha nagyon le akarom sarkítank a dolgot: több fehérje hozhat több izmot: csak ahhoz normálisan kell edzeni is, illetve felszívódás függő.

2015. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:

Jó, ha azt keressük, hogy egy alapvetően hibás feltevést hogy lehet igazzá tenni, akkor:

A föld banán alakú.

Sok sikert! :D


Akkor se a több fehérje hozza az izmot, hanem a MEGFELELŐ edzés a MEGFELELŐ étrenddel. Mondhatnám úgy is hogy az optimális eszenciája a kettőnek. Ha kevesebb az egyik, kevesebb másik is kell, mert felesleges amúgy.

60% os edzéshez hiába van 100% hoz állított étrend.

2015. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!