Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Proteint hogy kell szedni?...

Alex foci kérdése:

Proteint hogy kell szedni? Naponta? Vagy csak amikor edzel? Edzés előtt vagy után kell meginni? És mennyit? Bármikor abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 20:02
 61/105 anonim ***** válasza:
0%
..Nyád igyon több fehérjét xD
2015. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 Cortez70 ***** válasza:
84%
Nem szeretnék porcnövekedéseket. Nèzd meg Coleman könyökèt pl. Vagy az arc torzulásait azokon, akik toljàk. + belső szerveket is növeli. Bár gondolom kis adagban nem akkora a gond, de nekem most kb megfelel a forma, nem versenyzek, így nem muszáj növiznem.
2015. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
100%

Ha még arról sincs fingod, hogy hogyan kell mérned, akkor miért jössz te azzal, hogy te tudod, hány ts/kg kaját kell bevinned. Azt sem tudod, hogy a 2 ts/kg fehérje az mennyi húst jelent.


Ááá, szóval egy szelet hús is fehérje? Nem mondod, ezt nem tudtuk. De azt már nem tudod, hogy annak a szelet húsnak mennyi a fehérje tartalma.


Tejbe nutella??? Ár jú ritárdid?


Mitől depizel be meg mitől leszel aggresszív? :D Ezek kaják, nem gyógyszerek b_szod.


Az nem a mi bajunk, hogy nem tudsz edzeni, mert ládákat pakolsz, meg a vágóhídon robotolsz. Attól még nem fogsz érteni az edzéshez, mert akarnál edzeni, csak nincs időd.

2015. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
A tejbe nutella hülyeség, akkor már disznótáp egy kiló kristálycukorral és arra mehet a kefir. Ez hozza a tömeget.
2015. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, legalább kiderült, hogy hiteltelen vagy, mert összevissza beszélsz, és azt se tudod, miről. Nincs kialakult nézőpontod a témáról, csak random dolgokat próbálsz összemosni.
2015. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
Hát ha azt lenyomod, én fizetek neked 50 rongyot tesó!
2015. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 Cortez70 ***** válasza:
78%
Svájcinéger nàlam is jobban vàgja a dolgokat, izmosabb is. Szóval nem jó emberekkel vitàzol. :)
2015. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:

De miért vagyok én hiteltelen?

Mert nem testépítek? Vagy mert kipróbáltam pár dolgot és SEMMI extra?


Nem értem :D


Ha valaki rendszeresen edz nem a tejsavótol fog nőni, akkor is nő ha nem issza, a pihenéstől fog nőni, meg hogy rászánja az időt, és hogy normálisan étkezik.

2015. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam, de mire megírom az kb. 5 perc és addig jönnek még hozzászólások, amiket nem látok.


Cortez csak hülyéskedik, én kispályás vagyok még. :)

2015. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 Cortez70 ***** válasza:
78%

Igen, ha megvan a tàpanyag szilàtdból is akkor fejlődik tápkieg nèlkül. De te kezdted magyaràzni, hogy nem elèg a 2g x ttkg. Az meg baromság.

A másik meg az hogy én sem megyek beleszólni a szàmítógépes kèrdésekhez, mivel nem értek hozzá.

2015. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!