Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Proteint hogy kell szedni?...

Alex foci kérdése:

Proteint hogy kell szedni? Naponta? Vagy csak amikor edzel? Edzés előtt vagy után kell meginni? És mennyit? Bármikor abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 20:02
 71/105 anonim ***** válasza:
46%

Svájcinéger


"De azt már nem tudod, hogy annak a szelet húsnak mennyi a fehérje tartalma."



Milyen szelet húsnak? Pulyka? Sertés? Csirke? Marha?



Te meg azt nem tudod hogy kinek a szervezetében hány százaléka szívódik fel abbóla tápanyagból amit bevitt.


Mert ugyebár nem 100% a tápanyaghasznosítás senkinél sem.


Jóskánál mondjuk 30%, pistánál csak 20%, karcsi meg tegnapeste rápiált ezért csak 5%.



Okoskodtok csak ...

2015. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
45%

Én nem arra irtam, de mindegy, én arra akartam célozni, ha többet edz többet is kell bevinni, mindenféle tápanyagból!


Ez a tejpor meg max pótléknak jó, semmi másra.

2015. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 Cortez70 ***** válasza:
88%
Ja, de van tapasztalat, ami azt mutatja, hogy hiàba tolsz több proteint, abból sem èpül be több. Van egy feherjeszintézis amit max koksszal tudsz emelni.
2015. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
10%
Koksz alatt konkrétan mit értesz?
2015. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
100%

Jaj srácok nem is mondtátok hogy itt is buli van!


Mostanában kész móka és kacagás ez a testépítés kategória. Először egy nőgyűlölő világ lúzere.

Most meg egy majom aki összefüggéstelenül írkál totál ide nem illő dolgokat. Fantasztikus! :D

Ezt azért meghagyom nektek, már olyan szépen belemelegedtetek :D

2015. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 Cortez70 ***** válasza:
86%

A vitákból lehet tanulni.:)

Kox: anabolikus szteroidok, növi hormonok. Ide sorolnám a vízhajtókat is, mint doppinglistás cuccokat, de az nem növeli a fehérjeszintézist.

2015. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
0%

Akkor húzzál innen, te majomfób!



--

Én kokszot nem mernék, emrt mi van ha szennyezett.


Akkor már inkább genotropin, az legalább a gyógyszergyárból jön.

2015. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
0%

Nah húztama csába!


Kapjátok be mind ;D

2015. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 Cortez70 ***** válasza:
86%
Van gyógyszertári cucc is. Pl a Richter is gyárt deca durabolint, más néven nandrolont, Retabolil néven. Igaz, hogy drágább és nem mindent gyártanak már. Pl stana sincs már eredeti. Még külföldről lehet szerezni jókat, de a nagy részük sima zuglaborban összekotyvasztott cuccos. És tényleg fene tudja mi van még benne, vagy mennyi a valós hatóanyag tartalom.
2015. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 *Glissade* ***** válasza:
14%

Szerintem csak félre értettétek egymást.

Cortez és Árnold azt írta, hogy hiába iszol/eszel több fehérjét, nem fog jobban jönni a tömeg: Ez igaz!


A "vágóhidas" pedig azt írta, hogy nem egyéni minden embernél a tápanyag felszívodás, ezért van akinek többet kell bevinni, hogy hasznosuljon a kellő mennyiség: Ez is igaz. Nem vagyunk egyformák.

2015. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!