Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Proteint hogy kell szedni?...

Alex foci kérdése:

Proteint hogy kell szedni? Naponta? Vagy csak amikor edzel? Edzés előtt vagy után kell meginni? És mennyit? Bármikor abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 20:02
 51/105 anonim ***** válasza:
90%

- Minél több fehérjét kell enni.

- Na de mégis mennyit?

- Ja, nemtom, nem mérem.


nymous pls


Pedig kajak kíváncsi vagyok a nézőpontodra, de ha ezt kapja az ember egy normális kérdésre, hát jó...

2015. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 Cortez70 ***** válasza:
89%
Nem. Csak kis tesztó amit próbàltam. A koxhoz nem értek. Növit meg nem nyomnèk.
2015. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
89%

Én annyit fűznék hozzá, hogy aki nem is edz rendesen, csak bringázik meg a f_szom, az ne okoskodjon. Itt névtelenül mindenki okoskodhat, okoskodjon az, aki benne is van a dologban. Ezért írja Cortez, hogy mutass képet, ne csak a szád járjon, mert így kábé ilyen vagy:

[link]

Ja a turmix csak cukor meg habzás... a whey pro 70%-a fehérje. Tejpor??? Tudod, te miről beszélsz?

2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 Kerze ***** válasza:
28%

Mi a ráknak pofázik bele aki nem ért hozzá.

Monteznek teljesen igaza van, ez a nagy helyzet, csak ő ki meri mondani

2015. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:

NEm mérem, mert hogy mérném már?


Nem csak az a fehérje amit por formában kikavarsz a kulacsba, egy szelet hús egy pohár joghurt stb mind fehérje is egyben!


Mondom, ha éhes vagyok zabálok, ha nincs idő rá akkor a pótmegoldás, ezalatt nekem a maltodextrin vált be tejbe nutellával, de van ilyen savóporom is meg minden szar itthon még tirozin meg kolin is.


Azonkívül hogy bedepizik, meg agresszív állat lesz tőle az ember, vagy rájön a para, semmi különösebb.


majdnem a teljes paletta megvan a vitaltrendtől, de én csak próbálgattam ezeket, sosem volt időm energiám rendszeresen edzeni, viszont sokmindenben van amelyik segít, de van olyan is amivel baromira vigyázni kell.


hatnak a viselkedésre, véralvadásra, kanosságra is ezek.



Jah tudom miről beszélek, itt van natur whey por 5kg.. szart nem érek vele, mégcsak az éhséget se veszi el, de a beleket kicsinálja.



Ember én melózok! Nem edzegetek hanem 70 kilós feleket hordok, meg fűrészelek, darabolok, bontok szét.


30 kilós ládákat emelgetek napi 10 órában!


Nem 30 éve csak kb 5 éve.



Vágóhíd...



Mond ez neked valamit?

2015. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 Cortez70 ***** válasza:
88%
Az tényleg kemény meló azt elismerem. De ez a testèpítésről szól. Teljesen màsról beszélsz. Izomnövelés a cèl és ahhoz meg nem èrtesz.
2015. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 Kerze ***** válasza:
100%

Igazad van mert a maltodextrin meg a fehérje ugyan az...

Az meg hogy a fehérje nem viszi le az étvágyadat áhh

Tudod te mit beszélsz?:D

2015. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, de az pihenés nélkül nem megy.


Növit miért nem ajánlanád? Mi lehet a gáz azzal?


Későbbiekben én tervezném behozni a "lemaradást" nem fogom örökké ezt a melót csinálni, csak már elmúltam 30.

2015. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
63%
Kussolj már Kerze, totál más célból eszem amit eszek, le is irtam de ne zavarjon energiapótlásra kell. gy.k.
2015. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:

"Dikk mingyá leborulok a bajnok előtt, már bevillant a ROCKY, mekkora fles.."


Balboát ne keverd bele...

Amúgy igyál több fehérjét és akkor elveszi az étvágyad XD

2015. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!