Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
na ha ilyen okos vagy akkor hallottál már hcg-ről is
2013. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez nem így működik. Relatív mint minden.

Te lehet, hogy egy alapból erős fizikumú, extrém endo-mesomorph alkat vagy. Nem jelent gondot befeküdni 100 kiló alá, bár azt, hogy 20-at belenyomtál, nem hiszem el, felét TALÁN. 150 kilóba 2-t belehúzni nem nagy dolog.

És ne ilyen 10-en éves, 20-on éves kondisokhoz hasonlítsd magad, akik pár éve űzik az ipart. Olyanokhoz hasonlítsd magad, akik legalább azóta csinálják a súlyzós edzséseket, mióta te a kőműves iparban dolgozol. Egy olyan ember mellett, aki 150 kilóval elszériázgat a fekvenyomó padon, meg felhúzgál, guggolgat szériában 180-200 kilóval, te is kismiska vagy.

Hozzá véve, hogy a testépítés nem a nyers erő növeléséről szól, értelmetlen a kérdésed.

Nem vagyunk egyformák genetikailag. Én is tudnék mondani olyan programozót, aki egész nap a PC előtt ül, aki lefutna egy átlagos kosárlabda játékost, vagy focistát rövid távon. Pedig nekik nagyobb szükségük van rá, de a programozónak jobb a genetikája, az adott kosaras meg mondjuk center alkat, aki nem a sprintelésről híres. Viszont egy sprinter mögött elbújhatna mindkettő.


Örülj neki hogy ilyen fizikumod van, megjegyzem ha egész nap cementes zsákokat pakolsz, 150 kilóba 2-t belehúzni nem nagy dolog. De legalább ne arra használd, hogy azokat, akik alapból mondjuk 60-70 kilós testsúllyal rendelkeznek, és olyan fizikumuk van hogy a saját testsúlyukkal nem tudnak dolgozni, de terembe járnak hogy ezen változtassanak, sértegesd, és méregesd magad hozzájuk. Méregesd magad Kathi Bélához, meg Mészáros Lacihoz ha akkora legénynek képzeled magad.

2013. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 *Glissade* ***** válasza:

Na ja, a jó genetika nagyon fontos:)

Ezért mondják azt sok sportra, hogy születni (is) kell hozzá:)

2013. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim válasza:
0%
nem bírtam ki hogy ne írjak ide:D te valószínűleg tényleg erős vagy,ezek a fehérjemajmok meg fél órát nem bírnának ki egy építkezsen,csak fel vannak fújva,ha érdekel.
2014. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
Anyád se bírta fél órát se gyökér.
2014. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
ThugNigga :D
2014. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
thugnigga???????te cigánxy meg mutatom neked milyen egy thug nigga az igazi bünőzőgyerek te k.urva igy ahogy sax mondja anyad se birta
2014. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim válasza:
37%
bünőzőgyerek? pixelharcos vagy baxom anyadat:D
2014. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
irj ram kiskancso majd meglátod mondok nevet privatba lecsekkolhatsz,de szivesen összeütök veled bárhol csak mondj egy helyet budapesten kis kur.vám
2014. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a kicsinyes hülyeséget.


Én rendszeresen kondizom, pár éve dolgoztam kőművesnél segédmunkásként. Azért észrevettem magamon azt, hogy előtte sem csak a fa_omat vertem otthon, hanem néha elmentem a rudakkal ügyködni. 2 hétig téglát pakoltam, meg betont kevertem/taligáztam, utóbbiba bele kellett jönni, de a tégla pakolást nem véletlen én végeztem el. Addig amég a többi segédmunkás egyesével hordta a 25 kilós betontéglát, én 2-t vittem, fele annyi idő alatt átpakoltam mint a többiek közül bárki. Ha nem járok előtte terembe, és nincs hozzászokva a derekam a 150-160 kilós felhúzásokhoz, karom a 24-26 kilós egykezes súlyzóval kalapácsozáshoz, vállam a 70-80 kilós mellről nyomáshoz, valamint a tenyerem a szorításhoz, még egy egész nap is gondot jelentett volna 3-4 raklap téglát fél nap alatt átpakolni, és feladogatni az állásra.

2014. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!