Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%

Van egy cél, amit el szeretnél érni. Ez pedig a jó kinézet. Ez az elsődleges cél, de utad során nyilván erősebb leszel(sokkal), mint voltál. De az viszonylag mellékes.


Egyébként meg most hiába magyarázod, hogy nem erről meg ne arról szól a kérdés, mikor közben az egész kérdés arról szól, hogy Te milyen erős vagy, ők meg milyen gyökerek. De persze rájöttél, hogy ez gáz volt, ezért egy mellékesen megemlített problémát hozol fel, mintha eddig is az lett volna a fő beszédtéma.

2013. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

de akkor áruljátok már el, aki ilyen életmódot él?

hogy a melóból él az ember, ott kell bizonyítani, mert lehet a főnök laptára teszi, mert van okosabb, ügyesebb, erősebb, vagy jobban bírja a munkát?

akkor miért nem a munka iránti elkötelezettség az, amiben megakarja mutatni, hogy igenis, megy a meló, még ha nehéz is?

a konditeremben mit akarnak bizonyítani?

mikor voltam velük, nem is értettem ezt az egészet, mindenki a tükör előtt feszengett...meg egymás karjait nézegették.

2013. dec. 18. 17:43
 33/81 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező nem mindenki született épitő ipari munkás mint te!

Lehet, hogy a kondis kollégáidnak nem ez az útja... csak mellék vágányra tévedtek, vagy tapasztalni jöttek ide!

Azzal ők nem járnak rosszul, ha kirúgják őket, csak azt bizonyitja, hogy nem ott a hellyük!

Ne nézd már le őket ezért!

2013. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 dirtboy ***** válasza:

/hogy a melóból él az ember, ott kell bizonyítani, mert lehet a főnök laptára teszi, mert van okosabb, ügyesebb, erősebb, vagy jobban bírja a munkát? /


hát ez kész

itt már annyira elmentünk a dologtól hogy az csak na.


kérdezd meg őket hogy miért nem félnek a kirúgástól,erre én nem tudok mit mondani,valószínűleg nem egy álommunka nem nagy veszteség a kirúgás.

2013. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 *Glissade* ***** válasza:

Ha fanyalognak;

Közöld velük, hogy elmehetnek a fenébe!

De akár te is, ha nem érzed velük ott jól magadat.

Ezernyi más ugyanolyan szép szakma van mint a cement pakolás!

2013. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
74%
Én pl élelmiszermérnök vagyok és irodai melóm van és sza rok a cementes zsákokra, kur vára nem akarom pakolni. De eljárok edzeni és nálad többet is húzok fel kérdező. Akkor most mi van? Beesik az eső? És fiatal sem vagyok, mert már 43 elmúltam. Kár köcsögösködni a testépítőkkel, nem aza céljuk, célunk, hogy sza rrá dolgozzák, dolgozzuk magunkat. Ezt kellene megérteni a kis agyaddal öreg és nem itt jampizni és provokálni az embereket.
2013. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 *Glissade* ***** válasza:

Sport mellett dolgozni egyébként sem lehet akármit!

Mert aki nem veszi fálvallról az tudja, hogy sok áldozatot igényel... ês nem 2. hellyen kell lennie a sportnak, hanem alapnak kell lennie és annak az életmódjához hozzá rendelni mindent.

2013. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

montez nevezetű válaszírónak


én sem komálom a cementpakolást, de ha ez van, ezt kell csinálni, és csinálni kell, ha munka van, nem nyafogni mint a kislányok.

az írásod úgy látom kicsit elmegy a sértegetés felé, bár én csak egy kérdést tettem fel, mert nem értem ezt a jelenséget, de a nem edző kollegáim is így vannak ezzel.

gondolom ha eljársz edzeni 43 évesen, nem most kezdted, bár én még el sem kezdtem edzeni, csak fekvőzök otthon.

amikor lementem megnézni, hogy a kollegák mit csinálnak, mi ez a nagy edzés, ott próbáltam ki ezeket a gyakorlatokat, mert ők mondták, ezek jók.

másnap még szórakoztak is rajtam, hogy na mi van, izomláz van, pakolás fog menni?

szóval ha eljárnék edzeni biztos lenne valami eredmény , amit elérhetnék, de akkor az otthoni munkával nem lenne semmi.

de ne térjünk el amit kérdeztem, mert ez már messze van tőle.

szóval pár érv elhangzott már, hogy ez mitől lehet, amit kérdeztem, aki tud még valami értelmeset hozzáírni, szívesen várom.

csak kerülni kellene a becsmérlő megnyilvánulásokat,én sem tettem, visszafelé is elvárnám.

ez főleg a monteznek szólt.

2013. dec. 18. 18:07
 39/81 SSanchez ***** válasza:
Nem akarom szidni a felmenőidet, pedig legszívesebben azt tenném és leoltanálak a csába. De normális leszek, hány éves vagy amúgy? Mert ha vagy 30 akkor rohadt röhejes dolog összehasonlítani magadat egy 20 évessel, ugyanis te erőd teljében vagy, míg a 20 éves még izomzatilag is fejlődik.
2013. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 SSanchez ***** válasza:
Ez olyan, mintha én rajoskodnék a 19 évemmel, hogy erősebb vagyok egy 10 évesnél:) Amúgy ha tényleg odafigyelnek a kajára meg minden, adj nekik 4-5 évet, és akkor mérd össze velük az erődet. Testépítés nem olyan, hogy 1 hónap alatt rohadt erős leszel vagy izmos.
2013. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!