Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem már mindent leírtam, már csak megkéne értened;)
2013. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

igen ez a genetika vagy mi benne lehet a pakliban, kiskoromban is rengeteg búzás és kukoricás zsákot pakoltam,és élveztem, hogy néha jobban ment mint a felnőtteknek.

amúgy nem tudom milyen ember a montez, de ahogy írsz, az mocskos.

egy kérdésnél nehogy már felhúzd magad, mikor csak annyit kellene, hogy érzelem mentesen leírsz, valamit.vagy téged ez a téma valamiért felhúzott, mert nem jó ilyen dolgokon idegeskedni, akkor milyen vagy az életben?

2013. dec. 18. 18:17
 43/81 *Glissade* ***** válasza:

Inkább azzal foglalkozzál kérdező, hogy te milyen vagy az êletben!

Mert egy jó nagy energia vámpír lehetsz;)

Ideje változtatni!

2013. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 SSanchez ***** válasza:
34%
Jólvan te erős fizikai munkás most takarodjál el @nyádba, mert el leszel pakolva a cementes zsákokkal együtt. Verjed bele a fejedet a zsákokba, aztán örülj a cementes fejednek. Könnyű olyannal rajoskodni aki nálad 10-15 évvel fiatalabb és valszeg pár hónapja edz és többet emelsz meg és máris köcsög gyúrosok mi? Először gondold át a helyzetet, utána szólogasd le ezeket a srácokat.
2013. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

utolsó, látom az olvasási és szövegértési készséged nem valami jó, de megbocsájtom, hisz gyúrsz, azoknak nincs sok az agyban.

elég szépen írtál, gondolom, az életben is ezért szeretnek.

ahogy írtam, kollegáim, ha jól tudom több éve edzenek...és igen huszon pár évesek, nem tudom pontosan mennyi idősek, de erejük teljében vannak, ilyen idős koromban volt, hogy két kukoricás zsákot is elvittem.

2013. dec. 18. 18:39
 46/81 anonim ***** válasza:
Akkor írok, amikor akarok és úgy ahogy akarok. Te nekem semmit nem szabhatsz meg.
2013. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:

szancsó

olvass vissza az elejére, ott leírtam mindent, de helyetted nem tudok én olvasni, ha nehezen megy.

2013. dec. 18. 18:40
 48/81 anonim ***** válasza:

"amúgy nem tudom milyen ember a montez, de ahogy írsz, az mocskos. "

Olvasd el a kérdésedet egyszer. Lehet, hogy Montez nem az etikett szabályaihoz mereven ragaszkodva írta a válaszát, de a Te nagyképű, lenéző, nagyzolós, stílusod sokkal nagyobb erkölcsi problémákat feszeget, mint pár sértő kifejezés. Hidd el, hogy sokkal mocskosabb, amit Te írsz.

2013. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim válasza:

Teljesen szubjektív, hogy ki miért kezdte el a testépítést és egyáltalán nem lehet összehasonlítani a fizikai munkát és a gyúrást, mert teljesen más a mozgás. Simán lehet, hogy egy profi szkanderesnél gyorsabban pakolod a cementet, viszont a profi szkanderest ezt egyáltalán nem izgatja, mert ha neki ez lenne a célja, akkor nem profi szkanderes lenne, hanem profi cementpakoló..:)

Nekem balesetem volt, nem is kicsi, majdnem ottmaradtam az úton, aztán jött a totális leépülés. Fogytam 15 kg-t, mert volt mikor napokig nem ettem és így az izomból ment le elsősorban, ami alapból nem volt nagy, mivel 20 éves létemre (most már szégyellem, eddig nem érdekelt) életemben nem sportoltam. Viszont az a fajta öröm és büszkeség, mikor már x súllyal is megy (nem kell nagy súlyra gondolni, sőt..De a balesetem után saját magamnak ez igenis nagy szó és szerintem csak ez számít) semmihez sem fogható.

Ja és a konditeremben (legalábbis minálunk) a lehető legkedvesebbek az emberek, segítenek ahol tudnak (örömmel!) és ŐK nem néznek le másokat. Hidd el, hogyha betévednél hozzánk (vagy akárhova máshova)lenne az a kondis, aki tudna neked olyat mutatni, hogy csak pislognál de Ő/ŐK nem néznének le emiatt, sőt, inkább biztatnának, hogy na majd egyszer neked is fog menni.

Egyszóval ha mindenképp összeakarjuk hasonlítani a Te fizikai munkádat és a kondit csak egy ésszerű hasonlat van, mégpedig a mások iránti tisztelet.

2013. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
Én a normális kérdezőknek mindig normálisan válaszolok, ezt itt többen is meg tudják mondani. De a gyökerekkel ilyen stílusban kell dumálni, mert másból nem értenek. Lám hiába írt más is választ, abból nem értett semmit, nem is reagált ezekre, de amit én írtam, az már karcolta a nagy mellényét és így nem is hagyta szó nélkül. Tehát neked ez jár kérdező, hiába nem tetszik. Nekem meg a nagy beképzelt arcod nem tetszik: 1:1.
2013. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!