Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:

akkor gondolom részt vennél egy ilyen edzésen velük ott is igy éreznéd:)

https://www.youtube.com/watch?v=jOcFUwhcv3o


pörgess csak bele

2013. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
ilyen embereket még nem láttam, de akik itt vannak, hiába kondisok, nem bírják, még akkor sem ha erőt töltök beléjük szavakkal, ezért is hívtak el edzeni, mikor látták, h élőben is mit tudok.
2013. dec. 18. 15:56
 3/81 A kérdező kommentje:

155 kg belement 2 a felhúzásnál, az jó?

mondjuk annyira nem érdekel, az egész erőbe azt élvezem, hogy a cementes zsákokat könnyen tudom pakolni.

2013. dec. 18. 15:58
 4/81 dirtboy ***** válasza:

a történetet nem hiszem de most ezt tegyük félre.

a testépítés nem a súlyokról szól hanem a kinézetről,az izmokról és azok egymáshoz viszonyuló arányukról.

nem is a maximumon edzenek,nem azt nézik hogy mennyibe bírnak bele nyomni vagy hogy mennyit bírnak felhúzni.

ha ezzel akarsz villogni akkor menj oda egy erőemelő brigádhoz majd sz arráaláznak meglátod.


egy profi testépítő ellen egyébként még ezzel az eredménnyel sem lennél elég,kétlem hogy profik lennének a munkatársaid.

2013. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:

dehogy profik, csak idegesít, hogy egész nap a fehérjékről, izomnövekedésről van szó, de erő meg semmi.

kérdeztem is tőlük, hogy ezért jártok edzeni?

2013. dec. 18. 16:01
 6/81 anonim ***** válasza:
7%
helyes, csak így tovább. Én is ki nem állhatom a kis proteinbúvár tinédzser taknyokat.
2013. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
8as, neked is van ilyen munkatársad?
2013. dec. 18. 16:06
 8/81 A kérdező kommentje:
mondjuk, azt sem értettem, mikor lementem edzeni, a munkatársakkal, hogy ott a nagy hegyomlások, úgy mennek, mintha a kezüket direkt oldalra ki kellene tartani, de volt ott több furcsaság is.
2013. dec. 18. 16:10
 9/81 dirtboy ***** válasza:
12%

ők legalább tesznek valamit,míg te jóformán kb semmit.

ha ilyen ügyi vagy és erős akkor miért nem foglalkozol ezzel a sporttal vagy az erőemeléssel.

megint ez a gyagyás gondolkodás van,tipikus magyar ember hogy mindet csak fúrni kell.

azok legalább jókat kajálnak,nem koplalnak és drogoznak,isznak,cigiznek mint sokan mások.

attól hogy nem bírnak 100kilóba 20at bele nyomni még mindig jobb emberek mint az ország lakosainak nagy része.

szerintem inkább másokat kéne fikázni nem a normális embereket.

2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

valamit elértettél.

én nem értem, az mióta jelenti ugyanazt, mint amit te írtál?

és igen, én sem , és a több ott dolgozó sem érti, hogy manapság ezek a fiatalok, ha már edzeni járnak, hogy hogy nem erősek, régen, felpakoltam, egy pótkocsi búzás zsákot, attól éreztem, hogy csináltam valamit, de ezek a kondisok, akkor ezt nem is bírnák?

Vagy légy szíves, magyarázd meg nekem, mert nem értem, azok a tápszerek, akkor minek kellenek nekik?

miért nem jó a felvágott, vagy kolbász, ahogy mi is eszünk?

2013. dec. 18. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!