Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

58%os

válaszíró!


amit írtál, és amit kifejtettél írásodban, tisztára így gondolom, és ilyen emberek sajnos a gyúrósok nagy része, az ember feltesz egy kérdést, sehol egy csúnya szó, de némelyik anyázódik, meg egyéb szép dolgokat ír, ezek szerintem az életben is tuskók, nem hiába van ez a mondás, 50es a kezem, de nincs eszem, meg 50es a karom, de nem áll a f...om!

2013. dec. 18. 21:07
 62/81 A kérdező kommentje:
így végigolvasva a válaszokat, azért volt pár értékelhető is.azoknak köszönöm, a többi meg, hozzájárult a gyúrósokról kialakított képhez, ami ezzel ismét bővülhetett, mert biztos sokan elolvasták, hogy egy kérdésre, egyből a szülők felemlegetése a legjobb dolog.
2013. dec. 18. 21:16
 63/81 *Glissade* ***** válasza:
Én már rád hagyom a dolgot kérdező. De itt sem mimdenki testépítő;)
2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 A kérdező kommentje:
glissade, gondoltam, hogy nem mindegyik válaszíró testépítő.
2013. dec. 18. 21:27
 65/81 *Glissade* ***** válasza:
Akkor meg legalább ne álltalánosits:)
2013. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lepődöm meg egyesek reakcióján. Ha valaki egy fizikai munkás fórumra beírna olyat, ami lekezel minden fizikai munkást, általánosítva, te mit írnál?
2013. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

saxx van abban valami, amit írtál, de úgy kezdtem, hogy ha lehet hozzáértő írjon!!


ki is hangsúlyoztam, de erre, csak nagy részben becsmérlő válaszok jönnek, olyanoktól, akik azt állítják, hogy már x éve edzenek.

na most erre, írtam, akkor ilyen biztos az összes kondis, hogy már kérdezni sem lehet, pedig ez gondoltam érdekes kérdés, hát itt feltettem, mert sok hozzáértő van, ahogy néztem, de hát csalódtam.

attól, hogy ez volt a kérdésem, és lehet pár embernek érbe vágó volt, akkor ők miért írtak?

ezt nem is értem, más kérdésre is tudtak volna válaszolni, de nem, nekik ide kellett írniuk.

2013. dec. 18. 21:38
 68/81 *Glissade* ***** válasza:

A hellyedben én lenyugodnék!

Árt az egészségnek;)

Êpp nem rég volt nálam egy olyan munkás mint te... magába beszélt ês anyázott össze- vissza mikor nem tudott valamit beszerelni.

Persze büzlött a cigi szagtól.

Nem tünt túl kiegyensúlyozott embernek, de tök jó munkát végzett.

Testépítők között is van nagyon alpári... de őket is meg

lehet érteni... ahogyan a napi 12 órában a hidegben dolgozó munkásokat is.

2013. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
54%
50es a karom de nem all fel a fa.szom ez milyen mondas melyik alsobrendu csicska mond ilyet?meg mi benne az osszefugges?kerdezo nagyon szepen meg kerlek ha mar leirtad miert is nem all fel a faszuk?fejtsd ki!
2013. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
gondolom a gyógyszerek utáni hormonhiányos állapot miatt.
2013. dec. 18. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!