Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
64%
mi az hogy hogy jövök ahhoz?azt írok amit akarok.te hogy jössz ahhoz hogy ilyen bánat kérdéseket tegyél fel?és megint a feszültséget szítsd,ird fel a homlokodra:"Elbírok egy cementes zsákot"
2013. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:
végeztünk régen ilyen versenyt, h pl ki tud előbb lerakni egy raklap cementet, a nyertes kap sört a csehóban, akkor még voltak jó kollegák, a maiakkal már nem nagyon lehet semmit sem csinálni.
2013. dec. 18. 17:09
 23/81 anonim ***** válasza:

Pedig az utolsó válaszban mondta meg a tutit. Dirtboy nem akarta felkapni a vizet, de szerinted mennyire látszol értelmes, intelligens embernek?

Jössz ezzel a teljesen értelmetlen kérdéssel, hogy miért vagy erősebb, mint mások, akik közben edzenek is?

Az egészből az cseng ki, hogy aki edz, az csak erősnek látszik, igazából a cementeszsákot sem bírja el, stb.

A gond az, hogy egyrészt teljese más cél vezérel téged, és a testépítőket. Valamiért mindenki ránk van szállva, hogy milyen gyökerek vagyunk, mert nem tudjuk ezt, meg azt.

Azt miért nem hozza fel senki, hogy Usain Bolt sem szívesen pakolná a cementeszsákokat pl, pedig ugyanolyan idióta felvetésről beszélünk.

Ha valakinek van egy célja, akkor mindent az alá fog rendelni. Ha meg valaki hülye, vagy fogyatékos, vagy nem akar melózni, az nem azért van, mert testépítéssel foglalkozik.

2013. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 *Glissade* ***** válasza:

Tudom, hogy nem rám gondoltál, mint utolsóra;)

De igazán elmondhatnád, hogy mi a bajod " szegény gyúrós" nunkatársaiddal.

Semmit nem vétettek ellened azon kîvül, hogy nagy képüek.

No de te is az vagy;)

2013. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit vitatkozunk, a fizikai munkások mind agyatlan, alkoholista parasztok, akik a kocsmában töltik a napjaik, igaz?

Kb a te kérdésed is ilyen, általánosítás az egész. Egyébként: az építőipar egész napos meló, amit a testépítő azért nem bír, mert nem szokta meg. Focista jár közétek? Úszó, futó, biciklis... Melyik bírja a melót, ha nincs hozzászokva? Pedig ők is edzenek...

A testépítés is egy ilyen sport, csak ott a kinézet a lényeg, nem a gyorsaság pl. Egyébként még valami: testépítő általában arra koncentrál, hogy az adott izom dolgozzon, semmi más, míg egy fizikai munkás úgy dolgozik, hogy minden izma dolgozzon, semmit ne terheljen túl. Mikor egy sírásóval dolgoztam (nem sírt, mást ástunk), első nap nem bírtam, mrt a szokásod koncentrált mozgást végeztem, utána átálltam arra a mozgásra, amit tőle láttam, és semmi bajom nem volt...

2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:

ez a kérdés egy lol.


Nem is értem hogy mit vitatkoztok itt vele. Tipikus önfejű ember, ki nem látja a lényeget, meg a miérteket.

2013. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
És egyébként: van aki cigire, más piára, a harmadik drogra, gyorskajára, havonta új telefonra, kocsira, 2 kilós aranyláncra... költi a pénzét, ki, és milyen jogon szabja meg nekem, hogy én étrendet tartok, tápkieget használok? Én sem tiltom meg senkinek, hogy cigizzen, kocsmázzon, bulizzon...
2013. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:

sax, valamit félreértettél.

nem erről van szó, olvasd el újra.

a lényeg, miért kell mindig a bicepszről beszélni, hogy bedurrant, utána ittam ennyi fehérjét, de ez jobb lenne, mert jobb márka, de állandóan ez megy, ha ott vagyok velük...ha bizonyítani kell, akkor hol az izom?

nem azért járnak edzeni, hogy erő is legyen?

mert mindig megy a diskurzus, hogy ennyivel nyomtam, meg guggoltam, de akkor miért nem a munkában a kemény, és nyögdécselnek...

2013. dec. 18. 17:23
 29/81 anonim ***** válasza:
Ez az, kicsit nagyképű dolog volt ilyet írni. Most akkor mi is minden "munkást" skatulyázzunk be "alkoholistának" mert a legtöbb az? Az meg, hogy erősebb vagy náluk, csak egy dolog.Ők a kinézetre mennek, nem az erőre. Viszont ismerek 17 éves LÁNYT aki 160al húz fel :) szóval most ő is oltogasson téged? Nem fog..mert ő tiszteli a másikat. Ez az ami belőled hiányzik, a tisztelet.
2013. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 dirtboy ***** válasza:

/a lényeg, miért kell mindig a bicepszről beszélni, hogy bedurrant, utána ittam ennyi fehérjét, de ez jobb lenne, mert jobb márka, de állandóan ez megy, ha ott vagyok velük...ha bizonyítani kell, akkor hol az izom?

nem azért járnak edzeni, hogy erő is legyen? /


hát nem

mint írtam a testépítés nem az erőről szól,másik meg hogy ne várd el tőlük hogy ilyen fiatalon testépítéssel bivaly erősek legyenek,

később majd ha már régebb óta csinálják erősödni fognak még.


nem tudom a srácok milyen szinten vannak de ha az egyiknek össze jönne és felkapnák akkor mit szólnál?

pl dudás ádámis csak egy fizikai melós volt diósgyőrben az acélműben egy kisebb cégnél melózott,még láttam is ahogy pakolta a vasakt a kollégáival.

ma meg nézd meg hol van.

jelentkezett a scitec mega tesztre,bejutott és a két nyertes közül ő lett az egyik.

be jutott a scitec team be is,versenyek szerepel és pénzt keres.

emellett jól néz ki /ez persze szubjektív/ és azt csinálja amit szeret.

2013. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!