Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai melósként erősebb...

Fizikai melósként erősebb vagyok, mint a gyúrósok! Pedig én csak melózok, akkor hogy is van az izom, meg erő, meg fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen is észrevettem, hogy jóval erősebb vagyok az átlag embertől, de mostanában sok embernek időtöltése a gyúrás, van itt is pár ilyen gyerek, de gyengék, pedig egész nap csirkemell, rizs megy neki, de valahogy nem bírják a munkát.Én megeszem, amit az asszony csomagol, párizsi , karaj kenyér, paradicsom, és azt veszem észre, hogy szegénykéim a nap végére , már csak lézengenek, mert dolgozni sem tudnak.

Pedig van köztük, külső szemre izmos is.

Elvittek egyszer magukkal edzeni, és nem hitték el, 100 kilóba belement 20 ismétlés, meg felhúzást csináltam, azt is nagy súllyal.

Ha van itt hozzáértő, válaszolja meg legyen szíves, hogy ez mitől van?

Otthon néha fekvőtámaszt csinálok, vagy az építkezésen az állványon szoktam húzódzkodást.



2013. dec. 18. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Fizikai melósként erősebb vagy mint pár gyúrós. Akkor te vagy a swag, örüljél most magadnak, aztán kapcsoldd ki a gépedet.
2013. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:

utolsó, remélem gyorsan összekapod magad, azért nem jó, ha ilyen dolog történik az emberrel.

miért nem tud mindenki, ilyen normális választ írni, mint te?

2013. dec. 18. 18:43
 53/81 SSanchez ***** válasza:
59%
Megint ezek az előítéletek, hogy a gyúrósoknak nincs agyuk. Na ide figyelj te farok, leszarom hány éves vagy, én valóságban is ilyen vagyok, aki engem leszól, vagy azokat a dolgokat, amit képviselek, az ne várjon tőlem tiszteletet, és ha valami nem tetszik, azt mindenkinek a szemébe mondom, és elküldöm a redvás pi.csába. Először normálisan írtam, de láttam, hogy nálad ez a szint, akkor írok így. Arra a történetre, hogy 100kg-ba belement 20 azt azért megnézném. De el nézem neked, mert te nagyon erős vagy, te elbírod a kukoricás zsákot, én csak eddig búzával teli zsákot vittem.
2013. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

mármint az 56os, aki azt a sokat írta...

swag?

az mi?

2013. dec. 18. 18:45
 55/81 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező! Hogy mondhatsz ilyet valakinek, hogy kapja össze magát?

Egy ilyen baleset után ez LEKEZELŐ!

2013. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
93%

Na, azért lássuk be, hogy a testépítés nem a sportok nonplussz ultrája. Ez egy primitív sport, a kinézetről, külsőségekről szól, akinek ez mindenek feletti értéket képvisel, az csinálja. Bocs, hogy így megmondom a frankót, lehet, néhányotoknak szarul esik. De vigasztaljon a gondolat, hogy egy évtizeden keresztül gyúrtam a vasakat. Innen jutottam erre a tapasztalatra:


A gond az, ha lemész egy terembe, 100 emberből húsz fog normális edzésmunkát végezni. a maradék csak komplexusos nyominger, aki folyton azon agyal, hogy a MUNKÁT mivel lehetne kiváltani. Edzésterv, proteinpor, koksz, csodamágnes, NOexplód, tökömtudjami. Ezek azok, akik folyton pofáznak valamiről, állandóan nyalnak, kérdezősködnek, amikor meg nem kapnak választ (kapnak, csak nem tetszik nekik) akkor te leszel a szar kokszos idióta, aki titkolja a kúráját.(mellesleg cuccot csak képen láttam életemben) pedig kérdezni sem kéne a válaszért. amíg pofáznak, addig más végzi a dolgát, és megcsinálja az edzést, ahogy kell. Ez a fórum pont ugyanez. Nézzétek végig a kérdéseket. ez naturál-e, hogy legyek ilyen izmos, nyárra lehet így kinézni, blablabla. Hát szerintem ez baromira szánalmas. de ha leírod nekik a frankót, és edzeni kéne, akkor csak visszapofázni tudnak. Pedig a gyúrás nem atomfizika.


Engem is baromira zavar, hogy a sok kis nyavajgó idióta folyamatosan dumál, de ha villantani kéne, akkor kuss van. Lehet eljárni gyúrni, de ha ezek mellett egy melós lealáz erőben, akkor ideje leállni szájjal. még akkor is, ha nem cementeszsák cipelésre gyúrsz.

2013. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:

Ez annyira sztereotipikus, hogy nem is hiszem el... még mindig nem tudom, ki(k)nek okoz örömet így viselkedni, de erre csak annyit lehet mondani, hogy ha csak eljátszod, hogy sggfej vagy, valóban az leszel.


Vegyük sorba:

- a testépítés nem az erőszintről, nem fizikai munkáról, és nem menősködésről szól. Legalábbis normális embereknél. Ha valaki nemnormális módon műveli, az se nem a testépítés, se nem a normális testépítők hibája. Ha konkrét emberekkel van bajod, akkor velük beszéld meg, ne máshova gyere sopánkodni. Senkit nem érdekel a lokális bánatod.

- A kérdés igen erősen lenéző, fellengző, provokáló hangvételű, hiába próbálod megjogvédőzni, hogy te csak simán kérdeztél. Nem. Libsiéknél lehet működik, de mi képesek vagyunk ezt értelmezni. Szóval ne csodálkozz, ha hasonló érzelemdús válaszokat kapsz.

- Örülök, hogy ekkora tehetséged van a zsákpakoláshoz, csinálj vele karriert. De ne érezd magad etalonnak. A világ kicsit több, mint zsákpakolás.

- S emiatt nem mindenki végez fizikai munkát. Nekik hadd engedtessék már meg, hogy lejárjanak edzeni, és szép fizikumot akarjanak, amilyen nekik tetszik. Nincs köztünk semmiféle verseny.

- Az, hogy te valamit hiszel, a biokémiát nem érdekli. A mainstream testépítő tudás e téren nagyjából elfogadható szinten lefedi, ami ilyenkor történik, és oka van annak, hogy miért azt csinálnak, amit. A tervezetlenség nem jobb a tervezettségnél.

- Az emberek úgy általában hülyék. Van, aki közülük edzőterembe jár, van, aki nem. Van, aki azért megy le, hogy kiélhesse a nagyzolási, keménykedési vágyait. van, aki anélkül is olyan. Nincs szabvány. És ha már olvasgattál itt, kedves 56-os, pont nem a válaszolókat kéne becsmérelned az utolsó bekezdésedben, mert ők inkább a normális réteg, mint az említett munkakerülők.


A végére még egy kis nyál: nem kell ennyit gyűlölködni, csak elfogadni végre, hogy a világ a munkamegosztás elvén működik. Ki ebben jó, ki abban. Ki ezt szeret, ki azt. nem nagyzolni, nem feszengeni, csak békében élni egymást mellett.

2013. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 *Glissade* ***** válasza:

56- os maximálisan egyetértek;)

Én sem vagyok testépítő, de a súlyzót jó kis eszköznek tartom:)

2013. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 *Glissade* ***** válasza:
De egyetértek Wash- al is;)
2013. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a motiváció, miért csinálják? Te mit csinálsz este? Tvt nézel, újságot olvasol, gépezel, kocsmázol... van még pár megoldás, más edzeni megy, mert ezt SZERETI! Bonyolult, mi? Erről beszél meló alatt? Horgászt nem hallottál még beszélni róla mekkora halat fogott? Vagy focistát hogy gólt lőtt? Boxolót hogy meccset nyert? Sorolhatnám még, mindenki arról beszél amit szeret. Gondolom te jobban szereted azt hallgatni, ki mennyire rugott be hétvégén, hányszor hányt... mert az átlag fiatal erről beszél.
2013. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!