Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felsőtestre meg karra hogy...

Felsőtestre meg karra hogy lehetne erősíteni a lentieken kívül? 21 F

Figyelt kérdés

elég vékony vagyok és szeretnék kicsit erősödni felsőtestre meg karra. de mindenki azt mondja, hogy úgy érdemes elkezdeni sportolni hogyha élvezem is az edzést. csak az a baj, hogy a súlyzós gyakorlatok egyáltalán nem kötnek le hanem kifejezetten untatnak. ugyanez van a konditerem esetében is.

valami más módszert tudtok ajánlani?


2013. okt. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 *Glissade* ***** válasza:

Na de kérdező!

Tudod, hogy miért nincs igazad?;)

Mert én alapból nem is gyurós vagyok...

Elég sokan itt nem kondisok.

2013. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
hát inkább tartom a kapcsolatot egy olyan "suttyóval" mint Monti, mint egy anyuci kedvence csíra gyerekkel. :-)
2013. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
tipikus sportoló mentalitás... :)
2013. okt. 28. 19:49
 54/62 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem te csak szivatni akartál minket, kérdező!

Neked nem is való sportolói mentalitású lány, mert nem értenêd meg ha neki edzeni kellene menni, vagy ezt és ezt nem teheti/ eheti.


Szóval jobb is ha távol tartod magadat tőlük!

2013. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
ó ne aggódj kitűnően megvagyok velük :D
2013. okt. 28. 20:05
 56/62 *Glissade* ***** válasza:

Kamu:)

Álmodban max.

2013. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

ha te mondod...:)

ja igen elfelejtettem: a sportoló sosem téved! :)

2013. okt. 28. 20:13
 58/62 djsonik ***** válasza:
Nem *Glissade* sajnos nem tudom mit jelent a neved, mert elméletet nem tanultam belőle soha, de most hogy mondtad, már kíváncsi vagyok, szóval mit is jelent?:D
2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 *Glissade* ***** válasza:

Pedig a balett nyelve a Francia, a tanárod is ezen a nyelven nevezte meg órán a gyakorlatokat!

Igazából rád ragad, mert tudnod kell követni az utasitásokat.


A glissade egy petit allegro;)

2013. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Sportoló mentalitás. Ugye tudod hogy most minden sportban tevékenykedő embert lealacsonyítottál? Attól még hogy te nem sportolsz és nagyon nagyon okos vagy, nem kéne leszólni másokat azért mert sportolnak. Mi sem kezdtünk volna el picit keményebb hangnemben beszélni hogyha nem lennél ilyen értetlen. Utána már te is provokáltál, szóval lehet te is elmehetnél ilyen "sportolónak". Amúgy meg menj le egyszer a terembe csak nézd meg hogy sokkal normálisabb és segítőkészebb emberek vannak ott mint mondjuk egy munkahelyen stb.
2013. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!