Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felsőtestre meg karra hogy...

Felsőtestre meg karra hogy lehetne erősíteni a lentieken kívül? 21 F

Figyelt kérdés

elég vékony vagyok és szeretnék kicsit erősödni felsőtestre meg karra. de mindenki azt mondja, hogy úgy érdemes elkezdeni sportolni hogyha élvezem is az edzést. csak az a baj, hogy a súlyzós gyakorlatok egyáltalán nem kötnek le hanem kifejezetten untatnak. ugyanez van a konditerem esetében is.

valami más módszert tudtok ajánlani?


2013. okt. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:

Van saját testsúlyos edzés is. Keress rá a fegyencedzésre, töltsd le és alkalmazd.

google-ba: fegyencedzés pdf

2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
fekvőtámasz és társaival sajnos ugyanez a helyzet...:D
2013. okt. 28. 16:17
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok elszántság van benned, így nem sokra mész, akármit is csinálsz. De nem is muszáj mindenkinek izmosnak lenni..:)
2013. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem elszántság kérdése... hogy ha valami nem szórakoztat akkor miért erőltessem magam arra?


futás például érdekel meg szeretem is de azzal nem tudom erősíteni a karom.

2013. okt. 28. 16:34
 5/62 anonim ***** válasza:
Ja hát bocs. Valamit valamiért.
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg rlszántság, kitartás kérdése. Pont. Ennyi.
2013. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Nem elszántság kérdése? Ne rinyálj mit valami kislány, hanem erőltesd meg magad és eddz. Ha meg nincs kedved ne sírj amiatt hogy gyenge vagy. Ahogy Montez is mondta nem mindenkinek kell izmosnak lenni
2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

lehet, hogy úgy tűnik, hogy nincs kitartásom, de most kérdem én, hogy mi értelme úgy elkezdeni valamit hogyha nem szórakoztat?


gondolom te, ti sem szeretnétek elkezdeni balettozni, még akkor sem ha az fejleszti a legjobban a hajlékonyságot (csak egy példa volt)


de tényleg kezdem elhinni amit rengetegen írnak más kérdéseknél: itt ebben a topikban nem segítőkész emberek vannak hanem csak okoskodó "jólmegmondom" típusú emberek.


feltettem egy teljesen normálisan megfogalmazott kérdést, amiben másfajta lehetőségekről érdeklődtem. ehhez képest 3-ból 2 válasz esetén tulajdonképpen kis túlzással ellettem küldve a pi..ába.

2013. okt. 28. 16:51
 9/62 A kérdező kommentje:
szóval ha a balett sokkal jobban erősítene titeket mint a kondi vagy társai akkor balettoznátok? :)
2013. okt. 28. 16:52
 10/62 anonim ***** válasza:
hullahoppkarikázni nincsen kedved véletlenül? Mert ha van, jó, mert nem leszel izmosabb. Nem tudunk neked olyan dolgokat mondani amitől izmosabb leszel hogyha egyik erősítési formát sem szereted, mert szerinted az olyan unalmas. Akkor vegyél valami telesoppos sz!rt ami rezeg a hasadon, és akkor majd lesz bicepszed a sok üléstől.
2013. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!