Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felsőtestre meg karra hogy...

Felsőtestre meg karra hogy lehetne erősíteni a lentieken kívül? 21 F

Figyelt kérdés

elég vékony vagyok és szeretnék kicsit erősödni felsőtestre meg karra. de mindenki azt mondja, hogy úgy érdemes elkezdeni sportolni hogyha élvezem is az edzést. csak az a baj, hogy a súlyzós gyakorlatok egyáltalán nem kötnek le hanem kifejezetten untatnak. ugyanez van a konditerem esetében is.

valami más módszert tudtok ajánlani?


2013. okt. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
hogyha valami célt kitűzök magamnak, és ahhoz a célhoz kell valami amit nem szeretek csinálni, akkor persze hogy fogom csinálni ha tényleg akarom.
2013. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim válasza:
Az a baj, hogy olyan kérdést tettél fel, amire a válasz az edzés. Máshogy nem fog nőni. Nem kell itt az abszurd példákat felhozni, ha nagyobb kart akarsz azért meg kell dolgozni. Hidd el, sokan nem élvezték az edzéseseket amikor elkezdték, de amint látják az eredményt és érzik a kihívást a nagyobb súlyokban, rögtön máshogy állnak az egészhez.
2013. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

na látjátok erről beszéltem. nem lett volna egyszerűbb úgy leírni ezeket, hogy "nincs más lehetőség csak ezek"?


az rendben, hogy a célt elkell érni de ha egy mód van arra, hogy az ember élvezze a dolgot akkor inkább azt az utat választja ami legalább egy kicsit szórakoztatja. nem?

2013. okt. 28. 16:59
 14/62 A kérdező kommentje:
köszönöm 12-es ez a többinél egy sokkal jobban megfogalmazott válasz volt.
2013. okt. 28. 17:00
 15/62 anonim ***** válasza:
Igen, de már válaszoltak normálisan a kérdésedre, de te még mindig csak itt rinyálsz nekünk a balettról.
2013. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

a 12-es válasza volt kb az egyetlen normális válasz.


de tudjátok mit: hagyjuk az egészet a fenébe. én voltam a naiv, hogy itt tőletek kérdeztem. élvezkedjetek tovább a az elszántságotokkal meg az edzésetekkel.


további szép napot!

2013. okt. 28. 17:05
 17/62 anonim ***** válasza:
Szia, majd lehet találkozunk balett órán :)
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
88%
Idefigyelj kiskocsog. Normálisan váladzoltam az első kommentemben. Neked állt feljebb. Akkor mégis mi a náthás fa.t lehet még neked segíteni gyokérgyerek? Gondolkozzál már a cseppnyi agyaddal.
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

és ismét bizonyították az elméletem.


egyébként normális válaszokról bezsélsz?


az 1. az volt valóban.

a másodiknál rögtön elkezdtél jönni azzal, hogy "nincs elszántásgod, de nem baj mert legalább nem leszel izmos". nem tudom te hogy vagy vele számomra ez elég fellengzősen hangzott

de ha ez nem is volt fellengzős a 3. válaszod egyértelműen az.

a 4-ről meg nem is bezsélve. és még nekem állt feljebb? mikor? ha azt a kommentet annak vetted akkor súlyos gondok vannak az egóddal.

komoylan mondom teljesen bebizonyítottad azokat előítéleteket amik titeket körülvesznek. ahogy régen a Gálvölgyi showban volt az a jelenet...:)


de mindegy mert ti vagytok a fa.sza csávók, ahogy írtam örüljetek neki.


17-es detto.

2013. okt. 28. 17:22
 20/62 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező!


Nem arról van szó, hogy nem lennénk segítőkészek, hanem arról, hogy az edzésnél NINCS HELLYE A RINYÁLÁSNAK!

Mit gondoltál, hogy majd olyan lesz edzeni, mint egy meleg vizes termálfürdőben ücsörögni?:)

Kellemesen elfáradva, kellően felfrissülve jösz ki?

A francokat!

Csak rá kelk nézni azokra akik êlvezetből edzenek;)

Ugyanolyanok mint az átlag ember...

Nem azt mondom, hogy ne élvezd!

Êlvezd! Csak viselj el egy kis kellemetlenséget!

2013. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!