Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelőt válasszam?

Melyik tömegnövelőt válasszam?

Figyelt kérdés
Jumbo Professional, Mutant Mass vagy Gain Fast. 20 éves srác vagyok. 67kg. 5 hónapja kezdtem a kondit, eddig csak Jumbot toltam, de ismerőseim azt mondták hogy nem éri meg olyan drágán megvennem, mert van nála olcsóbb is, ami ugyanolyan hatékony. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 28. 14:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Iszonyat tévedédben vagy kisgyerek. Én pl 600g húst eszem naponta, de edzés után jobb egy protein shake, mivel gyorsabban szívódik fel. De az is csak sima tejfehérje, nem mesterséges anyag. Tanulj még sokat, mert totál idióta vagy!
2013. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért néztek kis gyereknek... De ez mű anyag... Ne veszekedjünk tovább mert felforr a szétgyúrt agyatok.
2013. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Szarok az egészbe :D Mit érdekel engem én csak segíteni akartam. Akkor tegyed tönkre magad.
2013. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

[link]

ez gyönyör igaz?

2013. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy köszi a lepontozást :)
2013. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Tőled is valami bizonyítékot kérünk, valami megalapozást, tudod, ezt így szokták. Bizonyítsd be, hogy _valóban_ műanyag, és _valóban_ káros. Arról meg, hogy mi nem természetes, órákat tudnék mesélni, kicsit megdöbbennél (a sült hús sem természetes). Sőt, régen nem volt angolvécé, sem busz, az emberek az utcára öntötték az éjjeliedény tartalmát, és hetekig tartott elutazni egy másik országba. Túlélték, nem? Akkor dobjunk ki minden új találmányt!


Érdekes, hogy az összes felszínes laikus megmondóember csak eddig jut, de itt vége a tudomány. Látom magam előtt, ahogy tátott szájjal bámulod a képernyőt, majd legyintesz egyet, mondván nem fogsz itt magyarázni (: Persze, hogy nem, ugyanis nem tudsz. Eddig senki sem tudott, pedig direkt kértük. Érdekes.

2013. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mert hozzám képest kisgyerek vagy. 27 éve edzem és azóta használok fehérjetápkieget. Nem koxot hulyegyerek, csak fehérjét. Nem műszart, hanem tejfehérjét. Semmi bajom,minden évben megyek átfogó orvosi ellenőrzésre. Teljes laborvizsgálat van. Úgyhogy el lehet húzni a tudatlan véleményeddel. Írkálj a kiskegyedre, vagy a blikkhez nemnormális.
2013. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Valamiért nem akarja megérteni ez a butafasz, hogy a fehérje az egy természetes dolog, nem műanyag, nem gyógyszer. Kaja.


"Így készül a tejsavófehérje:

A savófehérje a sajtgyártás mellékterméke. Az alábbi felsorolásban a tiszta savófehérje-izolátum előállításának lépései szerepelnek:


A friss tejet bevizsgálják, és miután a minőségbiztosítási szakemberek jóváhagyják, pasztörizálásra kerül.

A kazeint vagy túrót és a tejzsír egy részét szeparálják, ebből készül a sajt.

A fennmaradó folyadék különleges szűrők sorozatán halad át, melyek elválasztják a savófehérjét a laktóztól és a folyékony savóban található egyéb alkotóktól.

A koncentrált folyékony savó egy ioncserélő toronyba kerül további koncentrálás illetve tisztítás céljából. Az ioncsere egy gyengéd eljárás, ami nem denaturálja és nem bontja le a savófehérjét.

Ezután a termék egy szárítótoronyba kerül, ahol a vizet távolítják el.

Az utolsó lépésben a tiszta savófehérje csomagolása történik."


[link]

2013. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Wash ez így igaz majd írok is bizonyítékot ne félj. Persze sok a tartósítószer a húsokban stb...
2013. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Persze mint tudjuk, már minden halálos, ami csak körülvesz, levegő, víz, adalékanyagok, normálisnak tűnő ételek, de még a föld is, ha termeszteni akarsz. Kissé túl van lihegve, hogy egy kitüntetett dolgot kiáltsunk ki bűnbaknak.


Epekedve várom a bizonyítékokat, de a gugli első oldalát én is el tudom olvasni, szóval kicsit tovább keresgélj.

2013. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!