Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelőt válasszam?

Melyik tömegnövelőt válasszam?

Figyelt kérdés
Jumbo Professional, Mutant Mass vagy Gain Fast. 20 éves srác vagyok. 67kg. 5 hónapja kezdtem a kondit, eddig csak Jumbot toltam, de ismerőseim azt mondták hogy nem éri meg olyan drágán megvennem, mert van nála olcsóbb is, ami ugyanolyan hatékony. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 28. 14:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, bonyolódik a dolog, van a mű szar, aztán van az igazi szar, de a hamisított mű szar az mű mű szar, és ha nem is szar, hanem jó, akkor a mű mű jó a szar, a mű jó meg az igazi jó, vagy csak mű szar akkor?
2013. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Egyél fehér húst és ne ilyen szarokat nem vagyok debilke kisapám! Ezek a tisztított fehérjék nem mérgezők de tönkreteszik a szervezetedet. De egyed csak majd rájössz.
2013. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Újabb megalapozott, részletes, tudományos pontosságú szakvéleményt hallhattunk Prof.Dr.56 Percentovskitól. :D A tápkiegipar részvények máris csökkentek, az elemzők rettegnek!
2013. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 VicToooR x GB ***** válasza:
most láttam facebbokon siettem ide ahogy csak tudtam :D
2013. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 50, elnézést, eminenciás uram.
2013. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Debilke, nulla hozzáértésed van. De írj még kérlek, hadd röhögjünk.
2013. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz valami tudományos kutatást, ami bebizonyítja a "mű szarok" károsságát, akkor elhisszük.
2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok!

Gyúrjátok csak szét magatokat és legyetek jó primitív koxos barmok mű mellű macákkal. Biológia 1-es.

2013. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
10%

Egyet nem értek:

Miért kell ilyet magadba rakni? Gondolj bele,hogy régen sem volt semmi ilyen csakis természetes dolgok mégis jól néztek ki az emberek. Egyetek sok fehér húst nagy energia tartalmú ételeket stb... Higyjétek el ez nem tesz jót mert nem természetes.

2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem koxolunk másik kiskocsog. Ne keverd a kaját a koxal. Biológia egyes, kisgyerek!
2013. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!