Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelőt válasszam?

Melyik tömegnövelőt válasszam?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,183 cm,64.4 kg.A kondizást 2 hónapja 63 kilórol kezdtem,de eddig majdnem 2 kg feljött. A gyorsabb fejlődés miatt szeretnék tömegnövelőt szedni,persze az étkezés rendben.Milyet ajánlotok?
2011. nov. 16. 18:20
 1/6 dirtboy ***** válasza:

még most semmilyent,maradjon még a sima tömegnövelő étrend pár hónapig.

utána pedig az étrendedhez kell megválasztani hogy melyik legyen.

2011. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivel edzés után (függetlenül attól,hogy mióta edzel),MINDENKINEK kell a gyors felszívódású protein és szénhidrát, így nem árt ha választasz. pl. volumass35 prof vagy jumbo prof,esetleg gfx 8 a pronutritiontól.
2011. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
18:30 az igaz tényleg, de szerintem nem kell egyből vol35 meg társai elég a protein meg dextróz kombó nem lesz vele hátrányban fejlődés ügyileg viszont sok pénzt megspórol.
2011. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
úgy is jó,persze.
2011. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:

Ha normális tömegnövelő étrended van, és adott ütemben fejlődsz, akkor egy plusz tömegnövelő nem fogja meggyorsítani a fejlődésed. A mérlegen végülis lehet hogy látni fogsz valamit, de az már inkább zsír lesz.


Az emberi test nagyon rossz hatásfokkal dolgozza fel a fehérjét és ezáltal növeli az izomzatot. Ezt a folyamatot nem lehet természetes módon egy adott mértéknél jobban növelni.


Azaz: Türelem, tornaterem!

2011. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. nov. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!