Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing Chun, Jeet Kune Do,...

Wing Chun, Jeet Kune Do, Defendo? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

direkt ki válogattad azt a 3 edzés típust,ahol nincsen sparring.

mi van?

ennyire félted a képed?

rendszeres sparring nélkül nem tudsz sem fejlődni,sem önismeretet,tapasztalatot szerezni,max hamis önbizalmat.

2013. jan. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aikiboxer ***** válasza:
45%
A wing chun és főleg a JKD edzéseken nincs randori?!
2013. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Wing Chunon, JKD van sparring! Néha még Defendon is..edzőfüggő egyébként.
2013. jan. 19. 09:57
 4/13 aikiboxer ***** válasza:
94%

Na azért, csodálkoztam volna...


Azt válaszd amelyikből több edzés(lehetőség) van egy héten (hogy ha kihagysz egyet, tudj helyette menni másnap); jók az edzésidőpontok; szimpatikus az edző; szimpatikusak az edzéstársak; jó a hely atmoszférája; könnyebben megközelíthető. Érdemes olyan klubot választani, amely egy nagyobb, lehetőleg országos lefedettségű, sőt nemzetközi hálózat része, hogy ha elköltözöl, akkor ne kelljen nulláról kezdened.

2013. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
JKD a tuti!!!
2013. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettőben valószínűleg nem fogsz csalódni.


De hol laksz Te, hogy ennyi edzéslehetőség van (valószínűleg) a közeledben?

2013. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, ezért van lehetőség. Ajánlhattok még mást is, de ezeket néztem ki.
2013. jan. 19. 11:06
 8/13 aikiboxer ***** válasza:

Még soha nem próbáltam a defendót, de most nézegettem a honlapját, pl. tőle szívesen tanulnék (ha nem lenne ilyen messze...) :)

[link]

2013. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Defendo: leszerződtetünk / beveszünk egy képzett katonát, Jujutsu mestert-Aikidos-t.


Én is tanulnék ilyen embertől. Jujutsut.


--

Budapesten meg kell nézni a Wudang kungfut. Ha mást talál megfelelőnek az ember, az előfordul de hogy ilyen máshol nincs, az is biztos. Mondjuk én ezt választottam. Most már elindultak itt is az utcai önvédelem/női önvédelem edzések.

2013. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aikiboxer ***** válasza:
93%

De vajon miért áll be egy ilyen szintű ember defendózni? Valami csak lehet benne, nem?


Az mondjuk furcsa az oktatók listáját böngészve, hogy a többségük ½-1 év tanulás után kezdett el defendót tanítani. Nálunk ennyi idő után még a mai ukeminél meg pár egyszerűbb technikánál tartanak az emberek. Bokszban is kezdő vagy ennyi idő után, akárhány danos karatemester voltál előtte. Annyira bonyolult nem lehet a defendo, ha ilyen gyorsan képzik az instruktorokat... (Krav maga ugyanez.)

2013. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!