Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportágat válasszam?

Melyik sportágat válasszam?

Figyelt kérdés
Konkrétan 25 éves vagyok 180 cm, 105 kg. Eléggé feszült vagyok, és nem tudom leadni sima kondizással, sem kardióval. Azon gondolkodtam, hogy valami küzdősport jót tenne, de nem tudom melyik. Gondolkodtam a box-tól kezdve a k1-ig. Szeretném legyőzni a fájdalomtól való félelmemet is, és növelni a bátorságomat, önbizalmamat.

2013. jan. 2. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz akkor diétázz.

A K1-jó de az mma sem rossz ;)

Vagy még esetleg végezz saját testsúlyos edzéseket.pl:Fegyencedzés;Meztelen Harcos;TRX;Kettlebelt;300 edzésterv stb..

2013. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
a futásról már hallottál?
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a súlyomról beszéltem, az nem érdekel, csak tájékoztatásul írtam ki, hogy ehhez a testalkathoz melyik sport lenne a legalkalmasabb.
2013. jan. 2. 11:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Nem hallottam a futásról. Mi az? Leírnád pontosan? Vagy inkább olvasd el mégegyszer amit leírtam.
2013. jan. 2. 11:38
 5/10 anonim válasza:
Szerintem próbálkozhatnál gyaloglással az nem olyan megterhelő mint a futás.De egyébként az úszás is fogyaszt csak ahhoz elég nagy türelem kell! A küzdősportok is nagyon jók de szerintem azok inkább izmosítanak mit fogyasztanak!
2013. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mégegyszer. Nem fogyózni akarok.
2013. jan. 2. 12:17
 7/10 anonim válasza:
Szerintem egyél több gyümölcsöt és estére már ne egyél semmit. Ez egy tuti módszer a fogyásra.
2013. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt most direkt csináljátok :D
2013. jan. 3. 06:33
 9/10 anonim ***** válasza:
ez az este hat után nemeszek dolog működik!
2013. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDD

hallottál már a futásról?

nem.nem hallottam.mi az,leírnád pontosan?:DDDDDDDDDD


kezdj el boxolni:) azt jól oktatják általában,és jó azokra is amiket szeretnél elérni.

2013. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!