Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Seriousmass heti 0,5 kg jött fel tavaly így téli időszakba.

Jumbo proff

Gain fast 3100

Mhp Up your mass

Nehezen hízok, szal nem baj ha jön egy kis fedés is,nem csak tiszta izom.


2012. nov. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor is olyat válassz, amiben legalább 30% a fehérje.

Edzés után Jumbo prof, napközben up your mass.

De még jobb lenne egy tejsavóprotein és ahhoz tudnál edzés után gyors ch-t rakni, pl dextrózt. Reggel pedig a zabpehelyhez menne a protein. Így gazdadágosabb is lenne.

2012. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tejsavóra ötlet? a tömegnövelő nem azért jobb mert abba több minden van?pl creatin,bcaa,meg ilyenek?
2012. nov. 30. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sok pluszt tesznek hozzá, csak éppen meghintik, hogy rá lehessen irni a dobozra. De ahogy gondolod, arra is irtam, hogy szerintem mi a jó. Ne cukorkupacot vegyél az a lényeg.:)

Proteinből: whey c6- na itt lesd meg, hogy mi minden van benne!

Stillmass 6:3:1, Twinlab whey fuel, Scitec 100% whey prof, Biotech nitro pure whey gold, vpx syngex, nutrend whey core 100, stb..

2012. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor fehérjét jobban megérné?
2012. nov. 30. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2012. nov. 30. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kiszámold fehérjetartalomra, akkor igen. A ch-rész az pedig nem drága, szóval sok tömegnövelőnél szinte protein árban fizetjük meg a szénhidrát részt. Pedig az általában olcsó zabliszt és dextróz.
2012. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!