Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Hip-hop...

Melyiket válasszam? Hip-hop vagy Zumba?

Figyelt kérdés
Nekem a zumbe jobban tetszik, nekem a hip-hop túl gyors lenne, meg sok benne a koreográfia, de hip-hopra 4 barátnőm is jár, zumbán meg seknitb nem ismerek. Mit gondoltok? Amúgy nem vagyok az a kezdeményező típus...ezért van az egész. Amúgy a zumbát választanám, de ha ott nem ismerek senki... A másikon meg lennének ismerőseim, így könnyebben be tudnék illeszkedni. (Azért van ez a nagy dilemma, mert más hagytam abba azért sportot, mert nem jöttem ki jól, azaz sehogy sem jöttem ki a csoporttársaimmal). Köszi!

2013. jan. 23. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

A vélemény, az hogy ez miért sport kategória? :D


A zumba egyértelműen egy igen embertelen, káros, ízületterhelő mozgásforma. Jó esetben senki sem csinálja.. De rég eltávolodtunk már a jó esetektől.


Inkább hip-hop.

2013. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a te eseted nemegyedi, sokan azért választanak olyan sportot, amit nem is nagyon szeretnek csinálni, mert a barátnői is csinálják. Szerintem ez hülyeség!! Válaszd a zumbát, sokkal jobb szerintem, mivel már én is próbáltam mind2-t. A Zumba ütemes (nem mint ha a hip-hop nem lenne az), a hip-hop-ba agyon kell magad rázni, míg a zumba télleg minden testrészedet megmozgatja és nagyon hasznos mozgás! Alak formálás szempontjából is a zumba a jobb döntés! Egyébként vegyél rá valakit a barátaid közül hogy menyen el veled és akkor már nincs ez a probléma! Én most kezdtem el egy új sportot, és nagyon nem akartam edzésre menni, mert nem ismertem senkit! A sok barátaim m mondta hogy menjek (pedig ők nem is járnak) és végül elmentem! Nagyon jóba vagyok azóta a csapattal. Szerintem ez rajtad is állhat vagy bukhat, hogy hogyan jössz ki a csapattáraiddal. Sok sikert a továbbiakhoz! ;)
2013. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy inkább választod a számodra szimpatikusabb sportot, de a barátaid nélkül csinálod, vagy pedig egy olyat választasz, ami nem tetszik annyira, de legalább ismerősökkel vagy. Én személy szerint biztos, hogy az elsőt választanám(mondjuk a zumba szerintem egy baromság), mert nem azért sportolunk, hogy haverkodjunk közben, arra úgyis van más alkalom.
2013. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Alakformálás szempontjából a zumba a jobb döntés?


Mindjárt megtudom azt is, hogy a mozgás fogyaszt, a 'pitsarisza' az igazi gerinc és mélyhátizom torna, továbbá hogy a zumbások súlyzókkal erőgyakorlatot végeznek, és ezért jó alakformáló edzés..


Jézusom! :D

2013. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen az oktató. Zumba esetében óriási különbségek vannak, érdemes megkérdezni olyat, aki már többet is kipróbált, hogy a te választásod mennyire jó. Angliában találkoztam nagyon jó zumba oktatóval, itthon jót eddig csak a zumbacentrumosokról hallottam, de sokat nem ismerek.

A hip-hop is egy elég tág fogalom. Ha már az ízületek kicsinálásánál tartunk, a breaking elég megterhelő tud lenni, de lányoknak rendszerint csak egyszerűbb, élvezhetőbb popping, waving elemekből építkeznek. Ha a barátnőiddel tartasz, az egy biztonságos megoldás, és tuti élvezni fogod. A zumbára egyszer, egy alkalomra elmennék a helyedben és utána eldönteném, melyik kell.

2013. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HIP-HOP
2013. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!