Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelőt válasszam?

Melyik tömegnövelőt válasszam?

Figyelt kérdés
Jumbo Professional, Mutant Mass vagy Gain Fast. 20 éves srác vagyok. 67kg. 5 hónapja kezdtem a kondit, eddig csak Jumbot toltam, de ismerőseim azt mondták hogy nem éri meg olyan drágán megvennem, mert van nála olcsóbb is, ami ugyanolyan hatékony. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 28. 14:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Jumbo prof. a legjobb mivel 32%-os fehérjetartalmú. Nem választanék soha 30% alatti tömegnövelőt.

De így még jobb lenne, anyagilag is:

A legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Supercarb fast, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

2013. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ!
2013. jan. 28. 15:01
 3/32 anonim ***** válasza:

Van olcsóbb és jó. pládul MHN whey gainer 35.

4kg = 10.550Ft-ért

2013. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%
Egyiket se. Csinálj rendes izmokat ezek a mű szarok tönkre teszik a keringésedet.
2013. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Debilke, neked valami már nagyon tönkre tette a pici agyadat! A tömegnövelő is csak kaja: fehérje és szénhidrát. Úgyhogy nem kell baromságokat írni!!
2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
De hát itt van valakinek még keringése ;-)
2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Keringés? Na erről még nem is hallottam, volt már vese, máj, impotencia, agy, de ez új :D És mint minden új információt, áhítattal fogadok, kérlek, meséld el, hogy történik a dolog, mutass bizonyítékot, győzz meg! Ugye nem akarod, hogy veszélyben éljünk?! És akkor szólok a többieknek is, hogy dobják el ezeket.


És azt is áruld el, hogy lehet ezeket "mű" módon előállítani, leendő élelmiszermérnökként kifejezetten érdekel a folyamat :D


De tényleg.

2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mű szarok :)
2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A mű szar tényleg tönkreteszi a keringést. Viszont az igazi...na az már valami!
2013. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
És mi van ha a mű izét hamisítják? ;-) Akkor is jó lesz a keringés? ;-)
2013. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!