Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért éreztem magam keményebbnek?

Miért éreztem magam keményebbnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este szerenádozni mentünk, egész nap gyúrtam, fel voltam készülve mindenre, ha valami részeg belémköt, kiütöm vagy bármi más.. De haza kellett jönnöm nagy wc-zni és mivel nem tudtam hogy merre lakik a következő tanár, hazafutottam (kb 2 km) és vissza, aztán annak ellenére hogy nagyon elfáradtam és fájt a lábam is, olyan volt mintha felszabadultam volna, mintha megszüntek volna a gátlásaim, mintha legyőzhetetlen harcos lettem volna :D. Király érzés volt. De nem értem hogy hogyan járult ehhez az érzéshez hozzá a futás, hogy lehet az hogy ezt váltotta ki, fura :S. ( egyébként ne higgyétek hogy pia miatt, mivel Anti-Alkesz vagyok, nem iszok)
2011. ápr. 29. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
akiket én ismerek innen, gond nélkül dobják a címüket, szóval ne általánosíts! :D
2011. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
Minek neked a címem te low?XD Nem enyhén hülye vagy ha azt hiszed hogy megadom... És ezzel a válaszoddal csak azt bizonyítod hogy szeretsz kötekedni, biztos szereted ha agyon vernek... Na mind1, Szerintem haggyuk ezt az egészet, nem azért kérdeztem hogy a végén vita legyen belőle.
2011. ápr. 30. 14:07
 23/77 anonim ***** válasza:
de pedig az áthatolhatatlan védtechnika még engem is érdekelne :$
2011. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:
:DD
2011. ápr. 30. 14:49
 25/77 anonim ***** válasza:

birom az ilyen legyőzhetetlen kis fostosokat!

pl.: Aczél harcművész! Nem kétlem hogy 50x technikásabb mint én és több mint valószínű hogy gond nélkül kitérne egy kósza ütés elől! Tudod miből gondolom? mert még nem mondott ilyet! egy magabiztos ember nem mond ekkora marhaságot hogy megüthetetlen!

gyúrás: egész nap gyúrtál?ezzel el is árultad mennyit értesz hozzá! küldtem a címem ,gyere és verj agyon!

2011. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
ja és te hoztad fel a személyes találkozás témát,én csak a véleményemet mondtam!
2011. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

hmm

1. .Aczél.-t ne hozd bele ez nem róla szól

2. Nem kaptam semmilyen címet, de örülök neki, nem az én stílusom az hogy ennyiért letámadjak valakit

3. NEM KÉNE MINDENT KOMOLYAN VENNED

4. Magabiztos mi? hehe, annyira azért nem, de már unom hogy mindenhol beszologatnak, te is beszolsz itt...

5. Az igazi erő és keménység nem mindig abból fakad hogy valaki harcművész, ha az életed=nagy darab xar, de te nem adod fel akkor kib@szott kemény vagy, nekem pocsék életem van mondjuk azt hogy nincs is :(, de sose adtam fel, ezért vagyok legyőzehetetlen:D, nem győznek le e xarságok, de tudod mit haggyuk ezt.. Felesleges ezen összeveszni

6. Ha valaki azt mondja hogy keményebb mint te akkor rögtön elkéred a címét és lemész hozzá? (egyedül v bandában?) Mert ez a nagy baromság, rá kell hagyni..

7. Ha sokkolok minden hülyeséget leírok :D, de már nyugi van

Tudod mit, én kérek elnézést :D így oké? Szent a béke? De akkor te se szolj be! Általában ha kiírok egy kérdést, nem azért írom ki hogy vitázzak rajta, lehet hogy hülyén hangzik, de van értelme csak sokan nem jönnek rá hogy mi ezért beszólogatnak és ez nem tetszik, nézd meg néhányan azt mondták kemény vagyok, ők értették mire írtam, vagy csak egyszerűen rendesek, de pl ez a neji, nem is veszi komolyan, aki nem veszi komolyan annak vissza szólok hogy álljon le, vagy írok valami hülyeséget, egyébként írtam h megszűntek a gátlásaim a futás után, vagyis vannak(gátlások), ebből adódik hogy nincs fullon a magabiztosság se... Na mind1

8. a személyes talit meg nem arra mondtam hogy most megbeszélünk egy helyet és összemegyünk, hanem arra hogy ott nem szolnál be ilyen könnyen, ha pl valakivel ilyet beszélnék, ami kizárt... Bár ha kötekedős vagy beszólsz...de ezt te tudod:S Na mind1

2011. ápr. 30. 18:31
 28/77 anonim ***** válasza:
szent a béke b@zdmeg! :)
2011. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDD
2011. ápr. 30. 18:39
 30/77 anonim ***** válasza:

jól nyomod Kérdező!

áhh.. ha tudnád.. Márknak sem könnyű.

és lépj csak fel! :) de meg ne hátrálj!

jót írtál amúgy, komolyan!

2011. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!