Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád, hogy a csp 3...

Támogatnád, hogy a csp 3 gyerekig járna és végzettséghez lenne kötve?

Figyelt kérdés

minimum érettségi v. szakmunkás 2011-től lépne életbe.

???

Vélemények?


2010. júl. 6. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
100%

"Adott esetben tobb kozmunka?"


De például mi? Ároktakarítás? Utcasöprés? Ezt már eddig is csinálják. Az hogy egyes önkormányzatok baxnak közmunkaprogramot szervezni az egy dolog. Törvényileg meg lenne rá a lehetőségük.

2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják is, de a cigányok többsége nem veszi fel a közmunkát.
2010. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
93%
tegnap 23:46: azokat az en ertekiteletem szerint is agyon kellene verni egy fa-karoval.
2010. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
Igen, kevesebb cigány ork születne végre
2010. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Az, hogy sok gyerek születik ott, ahol kevésbé gondoskodnak róla, az valóban probléma, amit valamilyen módon kezelni kell.

De! Ne felejtsd el, hogy amikor a többség az új rendszerre, azon belül a demokráciára is szavazott, egyben a diszkrimináció ellen is szavazott.

Az pedig egyértelműen diszkrimináció, hogy végzettséghez kötöd a csp-t. Ez mindenféle EU normával ellenkezik!

Oda is beszavaztuk magunkat, nem?

A demokrácia nemcsak jogokkal jár, ha tetszik, ha nem...

Hogy valamit másképp kell csinálni, mint eddig, ez ügyben, az szükségszerűség...

2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
És az nem diszkrimináció hogy az én pénzemen szaporítják az ingyenélő soha nem dolgozó ciggereket akik utána kirabolnak? Ilyen demokrácia nekem nem kell. Csak olyan ahol a becsületes embereken nem különböztetik meg hátrányosan a suttyók javára.
2010. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a helyzetért, meg ami felé megyünk, de demokratikus jogállamban élünk, ezt szavazta meg a többség.

Nem, az nem diszkrimináció, akkor lenne az, ha Neked bármilyen oknál fogva tiltanák ugyanazt. De azt nem teszi senki.

2010. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

A problémát, amit "megoldani" akarnál, én is látom.


De nagyon felháborítónak tartom azt a hozzáállást, hogy egyrészt sopánkodunk, hogy így az elöregedő korfa, úgy a népességfogyás, de közben másrészt meg aki nem veteti el a harminc éves kora előtt vagy negyedikként - ötödikként besikerült gyerekét, az csakis ingyenélő rühes cigó lehet, arról nem is beszélve, aki szándékosan vállal ilyen fertelmes dolgot, mint valódi nagycsalád meg hivatásos anya/feleség.


Nehogymár!!!


Inkább legyen az összes gyereknek szánt segély természetbeni, vagy legalábbis valamiféle utalvány, ha nincs is megszabva, hogy mire _lehet_ költeni, azt mindenképp meg lehetne határozni, hogy mire _nem_. És úgy egyáltalában a játékgépeket például be kellene tiltani... ahogy a piramisjátékkal tették.


Nekem ez a véleményem.

2010. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet,de maximálisan!!


Fogy a MAGYAR!!!! De vészesen!

2010. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!