Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád, hogy a csp 3...

Támogatnád, hogy a csp 3 gyerekig járna és végzettséghez lenne kötve?

Figyelt kérdés

minimum érettségi v. szakmunkás 2011-től lépne életbe.

???

Vélemények?


2010. júl. 6. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező jelezném, hogy van egy 2 diplomás, 3 nyelvvizsgával rendelkező velem egykorú hölgyemény, aki évek óta nem talál melót, velem szemben akinek van egy szimpla érettségije és egy nyelvvizsgája.

És a környezetemben sokan vannak, akik 8 általánossal melózni tudnak és melóznak is, ellenben az agyon diplomázottakkal szemben.

Látszik neked semmi fogalmad nincs a kinti életről, mert akkor nem írnál olyan hülyeségeket, hogy csak egy érettségizett vagy egyetemet végzett tud normálisan eltartani egy családot és egy 8 általános iskolás végzettségű tuti nem, Beszélsz hülyeségeket. Nem tudom hol élsz.

Ez is tipikusan cigány ellenes kezdeményezés, ezt te is tudod, csak tudod sok magyar is szivacsolna nagyokos.

2010. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
74%
Azt sem tudod, mit beszélsz. A kérdésben még érettségihez, egyik kommentedben már 8 általánoshoz, majd megint érettségihez kötnéd.
2010. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
85%
Nem az iskolai végzettség teszi az embert.
2010. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

"2 alkotmányellenes - legfeljebb felmenő rendszerben lehetne bevezetni, tehát azokra a gyerekekre, akik még nem fogantak meg "

Eztz írtam az első oldalon jó hogy nem olvasod el:)


"3 attól, hogy valaki nem védekezik, még nem egy ordas k.rva, aki a csp-ért szüli a kölyköket, hanem mondjuk keresztény "

Ezt igaz de ne általánosíts:)


"4 a párom szakmunkás, én többdiplomás vagyok, melyikünk végzettsége alapján járna? ;)"


Szerintem itt nincs vita itt mindenképp járna


"5 láttam én már olyan idióta diplomást, akitől el kellett venni a gyereket, mert veszélyeztette, neki járna, de a szomszéd betanított munkásnak, aki inkább nem eszik, csak, hogy a gyerekeinek bőven jusson enni, annak meg nem, szerinted ez igazságos?"

Valószínű a betanitott munkásnak is megvan a középszíntű végzettsége és már leírtam az elején ,hogy nem visszamenőleg kellene ezt alkalmazni.

2010. júl. 6. 20:52
 25/75 anonim ***** válasza:
72%

nem hát fogalma sincs semmiről, ugyan mit tett le az asztalra ki érettségizett?

Semmit, lehet épp átrugdosták mindenhol, mert apuka pénzelte a sulit....saját szememmel láttam.

Komolyan hihetetlen tudatlan vagy.

2010. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

Mennyi hülye van itt:)


Visszamenőleg nem lenne alkalmazna.

Ha dolgozik a 8 általános turbómelós (bár 8 általánossal okj-s képzés nélkül gondolom szívsebész lehet:) ) és van már 3 gyereke akkor ezután is járna a csp.

Viszont ha 2011ben születik neki egy negyedik akkor ígyse úgyse járna neki.

Da ha van egy 8 általános 4 gyerekes akkor 2011-től is jár mind a 4 gyereknek a csp.

Értitek?

Vagy itt mindenki elmebeteg?

Ez miért cigányellenes?:) Mert iskolába kell járni?:)))

2010. júl. 6. 20:56
 27/75 anonim válasza:
45%
Támogatnám.
2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

Hogy mit tett le?

Bejárt az iskolába tanult.

Az , hogy meg hozol egy példát az nem állja meg a helyét több tízezerrel szemben akinek nem apuci segített.

Itt neked nincs fogalmad semmiről.

2010. júl. 6. 20:58
 29/75 anonim ***** válasza:
82%
Azok építik számodra az utakat, azok nyírják a köztereken a füvet, azok tartják rendben a településeket, akiket te annyira lenézel. Mi lenne itt, ha mindenkinek lenne valamilyen szakmája? Senki sem akarna árkot ásni, senki nem akarná elvégezni ezeket a munkákat, mert mindenki szakmabeli akarna lenni. Ezek az emberek ugyanannyira létfontosságú elemei a társadalomnak, mint a diplomások, ezt soha ne felejtsd el.
2010. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
59%

A pénzt a gyerek kapja nem a szülő mért lenne az jó ha egy nehéz helyzetbe születő gyereket aki nem kérte hogy egy 16 éves ribi szülje meg még rosszabb helyzetbe kerülne.

Egy ilyen intézkedéstől nem lenne kevesebb gyerek legfeljebb szerencsétlen kölykök államigondozásba kerülnének ami még több pénz az államnak.

2010. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!