Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vajon miért mehetnek a nők öt...

Vajon miért mehetnek a nők öt ével hamarabb nyuhdijba? Érdekes ilyenkor hol van a női egyenjoguság? HIsz kevesebb férfi éri meg a nyugdijat mint nő

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

Igazad van elírtam, mea cupla, mea cupla maxima...


De függetlenül érdekel mint egy kisgyerekes szülőt érdekelne, hogy lehet ennyi időt eltölteni a házimunkával bármeliyk napon is?

2013. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim válasza:
Nem írta azt senki, hogy napi 8 órát házimunkát végez. Gyerek mellett nehezebb mindent megcsinálni, ha majd lesz neked is, megtudod.
2013. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

Na az a sok férfit védő nőszemély, aki itt van, ti mindenre csak bólogatni tudtok szerintem, ti olyanok vagytok, akik mindent elfogadnak, amit egy pasi mond. Ha szerintetek egy nő is akkor menjen nyugdíjba, amikor a férfiak, akkor azért miért nem harcoltok, hogy a fizetésünk is egyforma legyen???? Mert a nők, bármit csinálnak, mindig kevesebbet kapnak!

Nő vagyok....

2013. febr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:

"Ha szerintetek egy nő is akkor menjen nyugdíjba, amikor a férfiak, akkor azért miért nem harcoltok, hogy a fizetésünk is egyforma legyen"


Milyen pozícióban dolgozol, amiért ne kapsz egyenlő fizetést?


Én mint mondtam külföldön élek, itt 67! év a nyugdíjkorhatár, nőknek-férfiaknak egyaránt. Nem rinyál senki ennek ellenére.

2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

Ahogy látom kedves hölgyeim minden nehézséget a család okoz nektek.

Kérdem én és ha a férfi marad gyesen?

2013. febr. 27. 13:19
 56/75 anonim ***** válasza:

A férfi nem tud szoptatni és egy férfi magasabb fizetést hoz haza, mint a nő ha azonos a munkabeosztásuk. Ha meg még többet is hozna haza a férfi alapból, miért essen ki az az összeg? A gyereket el is kell tartani.

Kérdező! Te miért nem kezded el használni az agyadat?

2013. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekünk nőknek nem okoz gondot a család!

Neked viszont annál több gondod van a nőkkel :)))))

2013. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
használom de már a 21. századba a tejet le is lehet fejni van rá mod.
2013. febr. 27. 17:34
 59/75 anonim ***** válasza:
Ahogy a f*szverésre is, mégis inkább a párodba ürítesz..- ha szabad ilyen durván kifejeznem magad.
2013. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
*magam
2013. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!