Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak olyat...

A rendőrök szoktak olyat tenni, hogy kinéznek egy embert és kitolásból is igazoltatják?

Figyelt kérdés

A rendőrségről alkotott törvény szerint igazoltathatnak bárkit, azt tudom, de én most nem fogom a rtv.-t megnézni, mert nem érdekel.


Tekintettel a törvény engedélyezésére, -miszerint bárkit igazoltathatnak, bármikor nem csak gyanús személyt- ezt ugye megengedi a törvény nekik, van hogy direkt rászállnak valakire és igazoltatják minden na akár kitolásból is, vagy kitolásból nem és rosszul gondolom?



2022. aug. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

Dk-s!


Leálltam, egyrészt azért mert nem érdemes, mert annyira szem előtt vagyok már a rendőröknek, hogy ha én teszemfel holnap elmennék egy edzőtetembe vagy színházba lopni az öltözőből, elhoznák mittudomén mennyi pénzt, mondjuk 300 ezret, akkor még aznap már kattanna a bilincs a kezemen, ha helyben nem fognak el.


A telefonomon is nagyon pontosan behatárolják hol vagyok, figyelik a telefonom, tudják merre járok, a telefonom olyan mint egy nyomkóvető, ha történik egy lopás és a telefonom alapján jártam ott, akkor valószínűleg az történne, hogy ha csak én jártam ott egyedűl azon az időben, akkor egyből gyanúsítás, ha viszont ugyan ott jártam de még jó néhányan jártak ott, akkor nem lehet meggyanúsítani, mert a büntetett előélet nem elég bizonyíték a gyanúsításhoz még akkor sem, ha hasonlóért voltam büntetve.

2022. aug. 10. 21:58
 42/74 anonim ***** válasza:
Ha ezt gondolod, (nincs így) akkor miért viszed magaddal a telefonod?
2022. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:

Tényleg, tégy egy kísérletet: hagyd egy napra otthon a telefonod, kérj kölcsön legfeljebb bátyádtól vagy anyukádtól egyet ha nagyon használnod kéne valamire.


De valószínű, hogy messziről kiszúrható alak vagy, a rendőrségnek ugyanis nem szokása telefonról lenyomozni piti Levikéket. Nem vagy te akkora hal, és olyan érdekes ember sem. Csak beképzeled.


Próbáld ki: hagyd otthon a telefont és menj ki az utcára. Fogadok hogy úgy is igazoltatni fognak.

2022. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy az utolsó két válaszoló biztos rendőr, ha ennyire tudja azt, hogy nincs így, tagadjátok, hogy nincs nyomkövetés.


Ugyanis egy átlagember eszt nem tudná válaszolni, hogy nincs így, meg nincs nyomkövetés, esetleg azt mondanák, hogy ááá nem hiszem, hogy vsn, meg nem tudom, nemigen.


De ti kerekperec kimondjátok, hogy ilyen nincs. Aki biztosra tudja, hogy ilyen nincs az rendőr.


Tehát én sem vagyok olyan hülye, levágom itt, hogy ti rendőr vagytok mindketten utolsó két válaszoló.


Viszont el kell mondjam, hogy van nyomkövetés és igaz, csak mivel ti rendőrök vagytok a telefonos nyomkövetésről nem beszélhettek a nyilvánosságnak, még netes anonim fórumon sem. Ha valaki gyanakszik ilyen titkos dolgokra, pl, hogy telefon nyomkövetés, el kell hitetni az emberekkel, hogy nincs ilyen.


De amúgy én a járőröknek mondtam, hogy telefonon figyelnek, tudom. Tagadták, hogy nem ők nem figyelnek. Erre azt mondta az egyik, hogy uram ez nem Amerika. Én meg jól megválaszoltam, hogy de Amerika.


Vannak itthon is azért Amerikai dolgok.


Jó éjt.

2022. aug. 11. 01:10
 45/74 anonim ***** válasza:
Teljes agybaj.
2022. aug. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:

#42 vagyok.

Tudod mit?

Felesleges titkolni.

Rendőr vagyok, és követlek.

A telefonos adataid alapján tudtam meg, hogy gyikra írsz, azért regisztráltam ide is.

Nincs ebben semmi, az a munkám, hogy téged figyeljelek.

Sokáig fogunk még követni a kollégákkal.

Lehet még aznap is igazoltatni fogunk, amikor bevonulsz.

2022. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:

Én feladom, ez már durva nekem.


(Levi, gondolj kicsit jobban bele, hány meg hány olyan eltűnt ember van (főleg gyerekek), akik napok-hetek óta nem mentek haza, de a telefont magukkal vitték.

A rendőrség még is így sem tudja őket "nyomkövetni".

Ha létezne is ilyen, hogy csettintésre villogni fog egy Gyula fejű piros pont a térképen, akkor nem gondolod hogy az eltűnt személyeket is perceken belül megtalálnák?


Vagy Levike ennyire fontosabb ember lenne, mint eltűnt kamaszok, akik lehet hogy többet nem térnek haza sem?

Ebbe gondolj bele, jó reggelt.

2022. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

#46


😂😂


A fene lebuktunk! BéGyula logikája kikezdhetetlen.

Én az ország túlsó feléről is követem Levit. Nincs lehetetlen, ha meglátom hogy bejelez a nyomkövető, már szállok is fel a titkos TEK-es tengeralattjárómra és átmegyek Debrecenbe.

2022. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%
#46: Ha tényleg rendőr vagy és tudod hol van, szivasd meg a kérdezőt úgy hogy amikor az utolsó buszt vagy vonatot várja, akkor menj oda a jármű érkezése előtt 1 perccel igazoltatni, akkor lesz igazán mérges Levike, ha rendszeresen kell éjszakázni, mert igazoltatás után folyton lekési az utolsó buszt 🤣
2022. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:

#47-nek:


Bár kicsit gáz hogy most Levike pártját kell fognom, de a teló tényleg alkalmas követésre. És érdekes kérdés az is, hogy miért nem használják segítség-nyújtásra, csak bűnüldözésre. Legalábbis nálunk!


Ha "buliba" indul valaki aki kicsit is komolyabb emberke, akkor az első dolga, hogy a telihold kiveszi az akksit. Kikapcsolni kevés!

2022. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!