Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak olyat...

A rendőrök szoktak olyat tenni, hogy kinéznek egy embert és kitolásból is igazoltatják?

Figyelt kérdés

A rendőrségről alkotott törvény szerint igazoltathatnak bárkit, azt tudom, de én most nem fogom a rtv.-t megnézni, mert nem érdekel.


Tekintettel a törvény engedélyezésére, -miszerint bárkit igazoltathatnak, bármikor nem csak gyanús személyt- ezt ugye megengedi a törvény nekik, van hogy direkt rászállnak valakire és igazoltatják minden na akár kitolásból is, vagy kitolásból nem és rosszul gondolom?



2022. aug. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:

Most rendőri igazoltatás van. Kérem mutassa be nekem a személyi igazolványát és küldje el a winchestere teljes tartalmát átvizsgálásra.


Egy rendőr

2022. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

Levi, téged nem ok nélkül vagy kitolásból igazoltatnak.

Ha már 100 igazoltatásból 99-nél semmi se történik, de 1x mégis találnak nálad valamit, akkor már megérte, nem? :)

2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
100%
Meg munkaidejükből pont kitelik. Én egy szolgálat alatt 3x biztos megállítanálak. Csak hogy megkérdezzem miújság.
2022. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáteszek, hogy ezek a retkek kérdezgetik, hogy honnan jövök és hová megyek. Semmi közük hozzá, de mostanában meg szoktam mondani, hogy honnan hová, hadd örüljenek lehet erre élveznek. De amikor kimegyek az utcára azt kell figyelnem, hogy jajj. mikor jön rendőrautó, mert észrevesz és a legforgalmasabb ponton is mindenki szeme láttára igazoltat, megtapizik, kipakoltat. Tegnap vártam a buszt, már mikor láttam, hogy jön messze egy rendőrautó a buszmegállóban arrébb àlltam egy vastag fa mögé, nem azért mert félnivalóm van, hanem, ha észrevesz, hogy várom a buszt, biztos megállít és akkor le is késem a buszt, mert 3 perc mulva jön, meg az a nagy szégyen, hogy mindenki látná az egészet. Tegnapelőtt este a telefonomon figyeltek és addig körözgettek, hogy megláttak és igazoltattak, kipakoltattak. Vadásznak is rám, nem lehet már az utcára sem nyugodtan kimennem, mert ha 5x eljön egy rendőrautó, 5x igazoltatnak, sőt figyelik a telefonomon merre vagyok és úgy gondolják igazoltassuk már le, meg nézzük át a cuccait. Úgymond vadásznak is rám, nem hogy elkapjanak és bevigyenek, csak hogy igazoltassanak és kipakoltassanak. Meg megkerdik merre, hová. Komolyan mondom beleavatkoznak a magánéletembe. Ki se menjek otthonról, mert ha meglátnak egyből rám szállnak? Hát ne b@ssza már meg a jó élet, ugyanúgy kimegyek otthonról, mert nem vagyok korlátozva. A rendőrség nem korlátozhat, ahhoz kevés. A bíróság korlátozhat. Idén jan. 13-án a bíróság megszüntette a letartóztatásom és elrendelte azonnali szabadlábra helyezésem. Nincs az, hogy otthon kell lennem, a lakást nem hagyhatom el, nincs az, hogy a várost nem hagyhatom el, hanem teljesen szabadlábon lehetek oda megyek ahova akarok. Hát ne csessze már meg a jó élet, hogy a rendőrök miatt nem merek kimozdulni. Ilyen nincs.
2022. aug. 10. 13:46
 25/74 anonim ***** válasza:

Te, ezeket miért ide sírod el nekünk?

Értem a problémád, de te szoktad írogatni állandóan, hogy hívogatod a nyomozókat, meg leveleket küldesz elefántokról a police.hu-s címekre.


Mi lenne, ha ezt a fenti hosszú szöveget írnád\mondanád meg nekik?


Szerinted mi itt tudunk segíteni? Az illetékest kérdezd, Gyula! Úgyis megvan neked az egész kapitányságnak az elérhetősége neked!

2022. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
Hát dehogynem levike. Ez azt jelenti hogy húzz el Debrecenből! Mondjuk Szegedre.
2022. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehova, nekem nincsen pénzem elköltözni, itt nőttem fel, ide valósi a családom. Jó helyünk van 3 szobás 69 nézetméteres lakás. Jó itt lakni.
2022. aug. 10. 18:56
 28/74 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ez még mind nem olyan kellemetelen, mint a börtönben lesz.

Most még csak az utcán figyelnek.

Bent MINDIG szem előtt leszel.

2022. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Egyszer ennek pontot kéne tenni a végére, valamit csinálni ezzel, hogy kopjanak le rólam, de nem tudok kitalálni semmit, ami eszembe jut m8nd bűncselekmény lenne én meg többet nem követek el bűncselekményt, úgyhogy marad az, hogy ha legközelebb igazoltatnak, kiabálok egyet, hogy hagyjanak már békén és kopjanak le, ne zaklassanak. Nem fog nekik tetszeni, de na...
2022. aug. 10. 19:05
 30/74 anonim ***** válasza:

#29

Fogd fel úgy hogy ők érted vannak.Míg ennyire folyamatosan a szemed előtt vannak, addig emlékeztetnek arra hogy a helyes úton kell maradjál, vagy pedig visznek vissza a dutyiba! Ahova ha jól sejtem nem igazán vágysz vissza!

Fogd fel úgy hogy a jelenlétükkel a helyes úton tartanak!

Inkább azt mondogasd mindig nekik hogy te megváltoztál és nem akarsz visszamenni a börtönbe, úgyhogy becsületesen éled az életed, hiába is igazoltatnak.

2022. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!