Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak olyat...

A rendőrök szoktak olyat tenni, hogy kinéznek egy embert és kitolásból is igazoltatják?

Figyelt kérdés

A rendőrségről alkotott törvény szerint igazoltathatnak bárkit, azt tudom, de én most nem fogom a rtv.-t megnézni, mert nem érdekel.


Tekintettel a törvény engedélyezésére, -miszerint bárkit igazoltathatnak, bármikor nem csak gyanús személyt- ezt ugye megengedi a törvény nekik, van hogy direkt rászállnak valakire és igazoltatják minden na akár kitolásból is, vagy kitolásból nem és rosszul gondolom?



2022. aug. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 A kérdező kommentje:
*nap
2022. aug. 9. 18:49
 2/74 anonim ***** válasza:
29%
Persze hogy van ilyen! Áldozata is voltam ilyennek, még robogós koromban.
2022. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
31%
Persze. Hugyoztam egyszer egy eldugott helyen és pont arra jart egy fakabat aztán igazoltatott
2022. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 Japán Gulyás ***** válasza:
34%
Nem ki-, hanem betolásból, specifikusan a cerka csajokba való betolása céljából csinos fiatal lányokat igazoltathatnak - lásd Zsanett ügy. Mondjuk ez manapság már nem jellemző, nem olyan időmilliomosok hogy ráérjenek igazoltatgatni, nyilván ha rendőrképzés folyik és épp igazoltatás órán vannak a növendékek (már ha és amennyiben létezik ilyen) akkor előfordulhat.
2022. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
53%

A múltkori igazoltatás nem volt elég Levike? Mikor 7en vettek körbe és két külön járőr is igazoltatott? :)

Én biztos vagyok benne hogyha ketten sétálnánk az utcán éjszaka...én mennék elől gyanúsan sunnyogva napszemüvegbe éjjel, te mögöttem 2 méterrel teljesen normálisan.Elmennék a rendőrautó mellett úgy, hogy téged igazoltatnának...neked szólnának hogy "legyen szíves fáradjon ide" Én még sétálnék tovább.

2022. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Én konkrétan olyan esetre gondolok, hogy valakinek régen voltak rendőrségi ügyei, mert pénzt lopogatott és volt miatt börtönbe.

Amióta kint van, először nem, egy jó pár hónapig semmi és egy ideje megint igazoltatgatják. Ha meglátják egyből igazoltatják, mindent kipakoltatnak vele. Az összes rendőr ismeri és már, ha kilép az utcára, es meglátja bármelyik rendőr igazoltatja és mindig kipakoltatja a táskáját. Hayminden nap meglátják, minden nap. Sőt, akár ha egy nap többször meglátják, annyiszor igazoltatják. Ez már direkt szivatás?

2022. aug. 9. 19:05
 7/74 anonim ***** válasza:
52%

Persze.


Nekem is volt olyan korszakom, amikor a pécsi zsaruk már pofára megismertek.Volt hogy mentem a járdán, a fakabátok szembe jöttek kocsival a forgalomban.


Sziréna, satufék, lehúzódtak, majd az egyik kiugrott, és visszaszaladt hozzám igazoltatni.



Igen közismert voltam. XD

2022. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
49%

Engem egyébként nem zavart. Jót röhögtem a próbálkozásaikon.


Tényleg azt képzelték, hogy fényes nappal bármi kompromittálót találhatnak nálam?


Isten b'rmai.

2022. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor fordul elő, ha valaki lt Gyulának hívnak, és debreceni.
2022. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen rólam van szó.


Tegnap este is igazoltattak és a vasútállomás előtt vártam a villamost és arra lettem figyelmes, hogy egy rendőrautó körbemegy a körforgalomban, elmegy de nem nyugszik, visszajön megáll és aztán elindul.


Az az igazság, hogy a villamos rendezvény miatt nem járt és elindultam gyalog, hogy a 146-os jelzésű busszal haza tudjak menni. Ahogy elindultam mentem a főúton felfelé és szembejött velem a rendőrautó, nem csoda megállt és "Jó estét kívánok!" Ezután igazoltatás, táskaátvizsgálás, visszapakolhat, mehet!!! Egy másik rendőrautó pedig tőlünk kb. 20 méterre állt meg és ott állt. Amikor az engem igazoltató fakabatok végeztek, beszálltak majd indultak, a másik rendőrautó, aki 20 m-re állt meg, az is rlindult és utána együtt mentek egymas után el.


Ez már szivatás, szpatás??? Kérdem én! Mikor fejezik ezt már be?

2022. aug. 9. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!