Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak olyat...

A rendőrök szoktak olyat tenni, hogy kinéznek egy embert és kitolásból is igazoltatják?

Figyelt kérdés

A rendőrségről alkotott törvény szerint igazoltathatnak bárkit, azt tudom, de én most nem fogom a rtv.-t megnézni, mert nem érdekel.


Tekintettel a törvény engedélyezésére, -miszerint bárkit igazoltathatnak, bármikor nem csak gyanús személyt- ezt ugye megengedi a törvény nekik, van hogy direkt rászállnak valakire és igazoltatják minden na akár kitolásból is, vagy kitolásból nem és rosszul gondolom?



2022. aug. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

Tudod nagyon jól, hogy ez nem bemondásra megy, úgysem hiszik el. Ezt bizonyítani kell, úgy hogy azt veszik észre, hogy nincsennek a városban öltözői lopások, meg olyan lopások, ahol mindig csak a papírpénz tűnt el.


Nos amikor tavaly május elején bekerültem a börtönbe, a rendőrök bejöttek még kihallgatni utána két három hónap múlva, azt mondták, hogy nincsennek pénzlopások mióta bent vagyok. Idén január 13 szabadultam, én garantálom, hogy azóta sincsennek mióta szabad vagyok.


Csak az a helyzet, hogy a világ míg világ és minden nap történik valami lopás, és amelyik nap lopásról érkezik hozzájuk bejelentés vagy feljelentés azt tulzásnak tartom, hogy egyből énutánnam vadásszanak, hogy van e nálam valami ami kapcsolatba hozható a lopással.

2022. aug. 10. 19:17
 32/74 anonim ***** válasza:

Attól, hogy rájuk kiabálsz, nem fogják abbahagyni.

De csináld csak!

2022. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
Nem baj, neked legyen tiszta a lelkiismereted, és így hiába igazoltatnak,hiába pakoltatják ki mindig a táskádat, soha semmit nem találnak,és ha mindig ezt szajkózod nekik hogy megjavultál, becsületesen élsz, akkor hiába nem hiszik el, de tapasztalják, látják hogy nem tudnak nyakon csípni, mert hiába igazoltatnak 120 milliószor, egyszer se találtak nálad semmi kivetnivalót!
2022. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:

Levike!


Most őszintén mondd meg:


Ha nem csinálsz olyant amiért paráznod kellene tőlük, akkor mi bajod velük?


Leszámítva hogy rühelled őket. Én is.


Te még nem álltál le, csak épp mostanában nincs semmi "okosság" amire rámozdulnál. De még űzni akarod az ipart, és ezért irritál hogy figyelnek.


Ők meg tudják hogy irritál, vagyis még képben vannak neked.


Bár nem észlények, de nem is annyira h'lyék mint gondolod! XD

2022. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:

Egyébként egy észrevétel:


Beindult veled szemben az, hogy számon kérnek arról hogy honnan jössz-hová mész?


Benne vagy a napi eligazításban.


Kicsit túlértékelnek, már megbocsáss! XD

2022. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

Levike lopna, ha tudná, hogy biztosan nem bukik le, és elkerülheti a büntetést.

2022. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
Levi,te elolvastad egyáltalán a 25. választ? Nagyon úgy tűnik hogy nem, mert még még mindig itten nyígsz.
2022. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
Itt is hazudsz levike. Miután szab. lábra helyeztek is újabb lopással gyanúsítottak meg
2022. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:

#38

Igen. Volt valami a takarítónővel.

2022. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:
Nem gyanúsítottak meg, hanem tanúként hallgattak ki a takarítónői ügybe.
2022. aug. 10. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!