Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Le lehet anyázni a rendőrt?

Wolwex kérdése:

Le lehet anyázni a rendőrt?

Figyelt kérdés

Szóval megállít,mert (az én esetemben egy nagyobb gázfröccs miatt hazáig követett és ott) valami nem tetszik neki,és igazoltat.


Végig full bunko,még az utastól is elkéri az iratait (amúgy miért is???meg milyen jogon?)


Aztán azután h megkérdezed, hogy ugyan biztos úr mi szükség volt 4km-en át követnie a se*ggembe tapadva hazáig,még kiröhög hogy igy volt kedve.


Végül csak sikerült megbüntetnie mert nem talaltam a kocsiban a forgalmit. Termeszetesen az még oké is, hisz tényleg nem találtam.


Nah de egy jó ku. anyáddal elköszönhetek tőle? Persze tudok burkoltan @nyázni,de túl ostobák hogy felfogják. Szóval minek számít ha a rendőr szemébe nézel és azt mondod neki, hogy a kųrv@ @nyád mosolyogva?



2022. jún. 12. 09:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
A medvét is pitchán lehet rúgni, amikor éppen málnázik a susnyásban, semmilyen törvény nem tiltja.
2022. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak kérdés, hogy megéri-e - mert mindennek van következménye is.

Ahogy az 1-es írta, a medvét is meg lehet rugdosni, csak számolni kell azzal, hogy visszarúg és te utána természetes halált halsz. Természetes, hogy ekkora baromságba belehal aki megcsinálja.

2022. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Elküldheted, de nem hinném, hogy megérné.


"Végig full bunko,még az utastól is elkéri az iratait (amúgy miért is???meg milyen jogon?)"

Azon a jogon kérheti el, hogy joga van bárkit igazoltatni bármikor.

2022. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Mondhatod neki, csak ne csodálkozz, hogyha valami fals indokkal 72 órára előzetesbe tesznek.
2022. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
Rendkívüli jogrend van, szó szerint azt csinál veled, amit akar.
2022. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megkaphatod, ha szeretnél átélni egy lehető legszéleskörűbb, szőrszálhasogató, kibővített rendőrségi ellenőrzést. Mindent el fog követni, hogy legyen más is amiért megbüntethet! De szerintem megéri!
2022. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Te meg mi a jó k.a anydat képzelsz egyébként magadról? Biztos egy ilyen hülyegyerek vagy mint itt is látszik. Én még alvázszámot is néztem volna meg CO2 kibocsájtást. Még lehet a nem létező forgalmid is ugrott volna.

Milyen jogon… hát ez jó volt. Beégtél a kiscsajszi előtt a szakadt BMWddel mi?! :D fuh de jót röhögtem

2022. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%
Na azért valljuk be, hogy a legtöbb nappali műszakos rendőr nem rendelkezik 1 bitnél nagyobb agytérfogattal. A másik hogy nincsenek kiképezve az alapvető etikettre, tiszteletre, amíg olyan világ nem lesz - bár már szépen haladunk felé! - mint Amerikában, ott megkér a rendőr, tisztelettel beszél, mert bármikor a szeme közé kaphat egy kis ólmot. Szóval ha jogosan is érzed, hogy bunkó, tahó ne anyázd le, nincs arra szükséged hidd el.
2022. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

Mondja ezt #8 aki valószínűleg túl sok füvet szívott reggel aztán túlteng benne a liberáliskodás. Majd könyörögjön a randőr nem?! Aztán ha nincs kedved, hát nincs kedved.

Azt elfelejted hogy egy ilyet megcsinálsz egy amcsi rendőrrel, bilincs aztán vitt is el.

2022. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázzá mert hadiállapot van és rendkívüli jogrend. Ha véletlenül főbelő majd azt mondja, hogy halálraítélt. :P
2022. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!