Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Le lehet anyázni a rendőrt?

Wolwex kérdése:

Le lehet anyázni a rendőrt?

Figyelt kérdés

Szóval megállít,mert (az én esetemben egy nagyobb gázfröccs miatt hazáig követett és ott) valami nem tetszik neki,és igazoltat.


Végig full bunko,még az utastól is elkéri az iratait (amúgy miért is???meg milyen jogon?)


Aztán azután h megkérdezed, hogy ugyan biztos úr mi szükség volt 4km-en át követnie a se*ggembe tapadva hazáig,még kiröhög hogy igy volt kedve.


Végül csak sikerült megbüntetnie mert nem talaltam a kocsiban a forgalmit. Termeszetesen az még oké is, hisz tényleg nem találtam.


Nah de egy jó ku. anyáddal elköszönhetek tőle? Persze tudok burkoltan @nyázni,de túl ostobák hogy felfogják. Szóval minek számít ha a rendőr szemébe nézel és azt mondod neki, hogy a kųrv@ @nyád mosolyogva?



2022. jún. 12. 09:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Jah, igen a zseniális hadi állapot :D
2022. jún. 12. 10:56
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

Ha bunkó sem érdemes anyázni, mert utána örülhetsz, ha annyival meg úszod amit 4es írt... ha olyat fogsz ki, az lehet rád ver kettőt és kb rá fogja, hogy ittas voltál és össze estél a kocsiból kiszállás közben...


Egyébként ha nem lett volna bunkó, a többiben igazat kell adnom neki, azt igazoltat, akit akar, tulajdonképpen a munkáját végezte.

2022. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

Rtv 29. § * (1) * A rendőr a feladata ellátása során


a) igazoltathatja azt, akinek a személyazonosságát a közrend, a közbiztonság védelme érdekében, bűnmegelőzési vagy bűnüldözési célból, a tartózkodása jogszerűségének megállapítása céljából, KÖZLEKEDÉSRENDÉSZETI ELLENŐRZÉS SORÁN, továbbá az igazoltatott vagy más természetes, illetve jogi személy és egyéb szervezet jogainak védelme érdekében kell megállapítani.

+FOKOZOTT ELLENŐRZÉS alatt.


Csak ennyi jogon igazoltathat, tényleg...


Amúgy annyira tipikusak az ilyen emberek, mint a kérdező: hülyegyerek nagy pofával, már a stílusa is lekezelő a rendőrrel szemben, aztán utána meg a intézédés alá vont sipákol, hogy a rendőr ugyanúgy kommunikál, mint ahogy ő is vele.

Jaj, jaj..


Amúgy vagy feljelent téged becsületsértésért, vagy fokozott ellenőrzésre hivatkozva addig keres-kutat a ruhádban, csomagodban, kocsidban valamit, amíg talál valami olyat, ami nem illik a képbe. Hidd el, nem menő leszel ettől a viselkedéstől, hanem idióta.

2022. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mikor így elkezdett követni a rendőr, bementem egy körforgalomba és elkezdtem körbe körbe menni.. :D (rajtunk kívül nem volt forgalom)


Asszem a negyedik kör után villogtak le..


A kérdésre hogy mi volt ez, azonnal rávágtam hogy kíváncsi voltam hogy meddig jönnek utánam. :D


A poén az egészben hogy végül meg se büntettek, csak igazoltattak.

2022. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

" Az ég világon semmi szabálytalant nem csináltam. De semmit. Sőt teljesen kedvesen beszéltem hozzájuk."

Jól tetted, értékelték is, ezért büntettek csak a forgalmira.

2022. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
Amedvéspéldáról jutnak eszembe az ukránok, Ők is kekeckedhettek az orosz medvével, lásd, hogy jártak...
2022. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
32%
*A medvés példáról...
2022. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

14 te ilyen kis vedeki kispocsu turbórendőr vagy vagy mi? Szeretnél kicsit több hatalmat mi :) ?

Értő olvasás látom nem megy,lehet eltevedtel facebookon szokás a fejünkben lévő kepzet után masokat osztogatni. Az is latszik hogy te vagy a hetes valaszolo vagy vagy vele együtt nektek ilyen kulonleges hulyegyerek-erzekelesetek van.


Milyen menőzes? :D Nem egy kocsiból kikiabalva anyáznám oket,hanem szemtől szembe,hogy érezze már ő is a törődést. Ebben mi a menőzes te szerencsetlen :D ?


A fokozott ellenorzesen kivul(ami tudtommal nem volt),semmi mas joga nem volt megallitani. Barmennyire is szeretnék(tek) azért szerencsére nem tejhatalmuak a rendőrök.


Az utasomat,meg pláne nem volt indokolt.


Jo lenne vegre megérteni,hogy se nem az igazoltatassal,se nem a buntivel nincs bajom azon kivul h nem esik jól, de hogy tajparaszt volt a rendőr nah azzal igen. És a kerdesem arra irányult, hogy lehetek-e én is tajparaszt vele. Megkaptam a választ. Sajnos az ilyen paraszt,képes feljenteni becsületsértésért.Maradok a burkolt @nyazasnal. A többieknek köszönöm, te meg ásd el magad 14es nagyfiú.

2022. jún. 12. 12:03
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Turbórendőr? 🤣


Ma is tanultam egy új szót xD

2022. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
14%
Nőként én is megkértem egyszer egy ilyen nyomorékot, szépen. Esett az eső, megálltam nyújtottam a biztosítás papírját, megkértem, hogy legyen szíves a kezét felé tenni, nem szeretném ha elázna. A lényeg, hogy pont ott akkor állt el az eső, mindegy elkezdett hülye képet vágni, meg kiröhögött, aztán megkérdezem, hogy mi olyan vicces? Teljesen felbaszott, amúgy is mentem volna a dolgomra, nem volt szükségem ilyen idiótákra. Oda jött a másik, a tipikus 0 pszichológiai érzék, tipikus tahó, hogy nyugodjak meg, mondom én nyugodt vagyok, a kollégájára mondja, hogy viselkedjen, elmondtam, hogy kiröhögött, milyen viselkedés ez. Na szépen beültem, jó 10 percig szívattak, hogy lekérdezzék az adataimat, de persze hogy nem találtak semmit, ja előtte még kipakoltatták velem az egészségügyi dobozt! Mindegy, nem anyáztam, mert nem a stílusom, de nem hagytam magam, igazi vérbunkó agyalágyultak... szolgálunk és félünk. Még annyit mondhattam volna, hogy épp ebben a percben pár utcával arrébb most követnek el egy égbekiáltó szabálytalanságot, jobb lenne ha tényleg a rosszfiúkkal foglalkoznának, és a kötelességüket tennék, de nincs értelme...
2022. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!