Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Le lehet anyázni a rendőrt?

Wolwex kérdése:

Le lehet anyázni a rendőrt?

Figyelt kérdés

Szóval megállít,mert (az én esetemben egy nagyobb gázfröccs miatt hazáig követett és ott) valami nem tetszik neki,és igazoltat.


Végig full bunko,még az utastól is elkéri az iratait (amúgy miért is???meg milyen jogon?)


Aztán azután h megkérdezed, hogy ugyan biztos úr mi szükség volt 4km-en át követnie a se*ggembe tapadva hazáig,még kiröhög hogy igy volt kedve.


Végül csak sikerült megbüntetnie mert nem talaltam a kocsiban a forgalmit. Termeszetesen az még oké is, hisz tényleg nem találtam.


Nah de egy jó ku. anyáddal elköszönhetek tőle? Persze tudok burkoltan @nyázni,de túl ostobák hogy felfogják. Szóval minek számít ha a rendőr szemébe nézel és azt mondod neki, hogy a kųrv@ @nyád mosolyogva?



2022. jún. 12. 09:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
"tejhatalmúak"? Ugye véletlen sikerült így ? Az teljhatalom, nem tej...🤣
2022. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Igen, véletlen volt 22 :)
2022. jún. 12. 12:30
 23/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem szól szám, nem fáj fejem tipikus esete, a tiéd is, meg amit a 21-es felvázolt.

Az ilyesmin minél gyorsabban érdemes túlesni, aztán menni tovább a dolgára az embernek.Elkönyvelni hogy tapló rendőrök aztán jóvan. Az időmet is csak minimálisan rabolják, meg az agyamat se túlságosan b.sszák fel.Ha még kötekedek is, akkor jól felhúznak,meg az időmet is elveszik. Én eleve így állok egy igazoltatáshoz, vagy bármilyen rendőrségi beavatkozáshoz...essünk túl rajta aztán had menjek tovább minél hamarabb, ennek érdekében normális és együttműködő vagyok.

2022. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
9%
A nem szól szám nem fáj fejem miatt nem halad előre Magyarország, csak hátra...
2022. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Engem múltheten éjjfél után igazoltattak Debrecenben. De random csak engem. Még a táskát is kipakoltatták. Semmi olyat nem találtak nálam ami lopott lenne. Én is le tudnám @nyázni őket, de nem teszem. Sokat képzelnek magukról. Úgy gondoltam, legközelebb igazoltatnak, kipakoltatnak, lehet felemelem a hangom és nem pakolok ki, hanem lehet odab@szom a motorháztetőre a táskám és megmondom nézd meg te, ha akarod.

Segédmunkás 160 ezres fizetéssel. Mozdonyvezetők 560, 570 bruttót keresnek. Nettóban 380-440 körűl kapnak.

Én most nem dolgozok, de keresek munkát.

A testvérem kamionozik, most 6 hétre elment, hét alatt megkeres 1 milliót. Ne is emeljék a rendőrök fizetését.

2022. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

#27 vagyok. Azt akarom mondani, hogy a rendőrökre értettem, hogy a rendőrök segédmunkások 160 ezer forinttal.

A Testvérem 6 hét alatt megkeres 1 milliót.

Az egyetemen egy takarítónő is megkeres annyit mint a rendőrök.

Egy gyári munkás meg többet keres mint egy rendőr.

Mondom ne is emeljék a rendőrók fizetését.

2022. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#28

Levike! Pedig a rendőrök a barátaid...miért akarsz nekik mindenáron rosszat?!

2022. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nem éri meg leanyázni, a rendőrt, mert utána ha megint összefutsz azzal a rendőrrel, csakazért is kitalál valamit, hogy ilyen, olyan hiba van a kocsidon és bosszúból megbísrágol jó nagy összegre. Legyél te az okosabb, nyeld le az ilyen bunkó rendőr beszébét. Egy normális ember tudja kezelni a helyzeteket.
2022. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

Levike! Escitilt beszedted? Nem ugy néz ki.

Fogalmad sincs a rendőr fizukról. Aki veled szemben ült a kihallgatásodon többet keres mint egy mozodonyvezető ;) a tesód meg abból az 1 millióból le is ad a bírságokra kajára wc-re zuhanyra 400at ugyhogy ugyan ott van. Nulla mint te

2022. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
63%
Mondjad neki, kapsz egy fals indokot becsületsértésre, aztán lehet nézni meg anyázni ha még véletlenül az előzetesre aztmondják, hogy nem védekezhetsz szabadlábon.
2022. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!