Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gyűlölködik ennyit a...

Miért gyűlölködik ennyit a Jobbik? :- (

Figyelt kérdés
Én még 1 éve kőkemény Jobbikosnak tartottam magam, de nekem már sok ez a gyűlölködés, gyakorlatilag a gyűlölet a kampányuk fő mondanivalója. Az oké, hogy a cigánykérdéssel tenni kell valamit, de kezdem úgy érezni, hogy a Jobbik már fűt/fát gyűlöl. Ha ilyen a nemzetközi politikája, akkor minket is gyűlölni fognak, az meg senkinek se jó.
2010. márc. 3. 15:13
 31/91 anonim ***** válasza:
49%

de minket jobbikosokat ugatnak le, hogy nem fogadjuk el a másik véleményét.


itt győzködsz bennünket a hülyeségekkel oldalak óta.


1éve a jobbik még sehol sem volt, se a programjuk se semmi. Így az indokaid amiért te kiváltál közülük, hülyeségek.


Ha pedig nem olvasol pártprogramot mert hülyeség, akkor miért kritizálsz itt mendemondákat. Hisz számodra a pártprogram nem hiteles, de egy szóbeszéd, pl a multik kiűzése vagy a cigányok kiírtása, ez hiteles?


szánalom vagy öcsém. Menj és szavazz akire szeretnél, de ne rontsad a levegőt itt tleg.

2010. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve a vita értelmetlen, látom a Jobbikra csak a bunkók szavaznak. csá
2010. márc. 3. 15:53
 33/91 anonim ***** válasza:
32%

"Csakhogy ők azért vannak jelen egy ilyen viszonylag kis országban, mert nem kell sokat adózniuk. Máskülönben nem érné meg nekik, hiszen nem nagy a vásárlóerő" itt most mi az összefüggés? kis országnak kis adója van?? ez komoly?


nos az mszp azért nem tette meg, mert nem érdekük. Minden a pénzről szól, minden beruházásnál csurran-cseppen nekik. Legjobb példa a hangkok gumigyár Dunaújvárosban. Gyakorlatilag ingyen kapták a területet+ állami milliárdok az építkezéshez, x év adómenteség (ezt enm tudom hogyan siekrült...), és külföldi munkaerőt dolgoztatnak. Mondom, tényleg, ha szerinted ez így rednben van, szavazz az mszpre, "csá"!

2010. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:
15:58: a kis vásárlóerő úgy jön ide, hogy: például van egy autógyár. Magyarországon sokkal kevesebb autót tud értékesíteni, mint mondjuk Angliában és az autók külföldre szállítása sokba kerül. Miért van mégis Magyarországon? Mert annyival kevesebb adót kell neki fizetnie, hogy megtérül az autók külföldre szállításának költsége is. Csak példa volt.
2010. márc. 3. 16:02
 35/91 anonim ***** válasza:
62%
Igen kevés adót fizet, ezért kell magasabbat. Hidd el kifizeti. Ha nem, elmegy, jön helyette más akinek megéri. Ezért kell a hazai cégeknek adókedvezményeket adni, nem pedig a külföldieknek, emrt így itthon marad a tőke.
2010. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
44%
Magyarul azt kell elérni, hogy ne a multi szabja meg a feltételeket, ehhez pedig le kel váltani a jelenlegi bábkormányt és a csatlósait (FITYISZ)
2010. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogyha nagyon megemelné az állam az adóikat, akkor mennének máshová. Ha meg csak nagyon minimálisan emeli meg, az nem ér semmit, gyakorlatilag nincs miről beszélni.
2010. márc. 3. 16:08
 38/91 anonim ***** válasza:
49%

Elárulom neked, sosem voltál kőkemény Jobbikos, mert akkor normálisan tudnád értelmezni a programot.


Hajrá Jobbik, hajrá Jobbikosok, együtt megcsináljuk!

2010. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:
Szerintem meg hajrá valaki olyan, aki kevésbé bunkó. Hajrá LMP.
2010. márc. 3. 16:11
 40/91 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a Jobbikosok nagyon nem bunkók.

Így van, hajrá Jobbik! :))

Na "csá". XD

2010. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!