Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gyűlölködik ennyit a...

Miért gyűlölködik ennyit a Jobbik? :- (

Figyelt kérdés
Én még 1 éve kőkemény Jobbikosnak tartottam magam, de nekem már sok ez a gyűlölködés, gyakorlatilag a gyűlölet a kampányuk fő mondanivalója. Az oké, hogy a cigánykérdéssel tenni kell valamit, de kezdem úgy érezni, hogy a Jobbik már fűt/fát gyűlöl. Ha ilyen a nemzetközi politikája, akkor minket is gyűlölni fognak, az meg senkinek se jó.
2010. márc. 3. 15:13
 11/91 A kérdező kommentje:
Szóval te így kampányolnál, lol.
2010. márc. 3. 15:28
 12/91 anonim ***** válasza:
40%
Ne szavazz rájuk. Ennyi. Örülök annak amit leírtál, remélem sokan gondolják így.
2010. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:
Hát nem is fogok rájuk szavazni... rájöttem, hogy csak a szavakkal dobálóznak, de gyakorlatilag még sunyibbak, mint az MSZP.
2010. márc. 3. 15:30
 14/91 anonim ***** válasza:
58%
Látod, a hozzád hasonló, okos, gondolkodni tudó nemzeti érzelmű emberek kiábrándulnak a Jobbikból. Hál' istennek! A Jobbik az elején még elindulhatott volna pozitív irányba is, nemzeti radikális pártként (jobbra a Fidesztől), mára viszont a gyűlölködő, eszement szélbal és széljobb szemétdombja lett.
2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
Utolsó: a közgazdaság neked azt jelenti gondolom, hogy van valahol egy kis major, annak a gazdája Köz úr, és a tanya neve köz gazdaság, ugye?
2010. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
43%
a jobbik egy retek. Örülök hogy rájöttél:)
2010. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:
Ha a Jobbik kiüldözi a külföldi tőkét, akkor aztán bye bye külföldi befektetések. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez hasznos lenne az ország számára.
2010. márc. 3. 15:35
 18/91 anonim válasza:
47%

Te a büdös életben nem voltál jobbikos! :)

Sárdobálás helyett inkább olvasd el a Jobbik programját. Garantálom nagyot fogsz csodálkozni, ha a végére érsz.

2010. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
55%

Én egyetértek a 15:27 válaszolóval. :)

Az pedig már egyenesen szánalmas, ha valaki a Jobbikot Hitler politikájával hasonlítgatja, ha jobbikos, ha nem. Ennyire légy már tisztában a dolgokkal!!

2010. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy elzárkózás ember?? fogalmad sincs hogyan működik Magyarországon egy multicég. Mit gondolsz miért éppen Magyarországon van ennyi külföldi cég?? Mert számukra mi vagyunk az adóparadicsom. Nyomorba döntik az országot minden meg van nekik engedve. A T-com, Eon, stb (csak hogy tudd nagyjából kikről van szó) viszik ki a tőkét az országból. Ahogy te (ill. a szüleid...) befizeted a csekket, az már egy külföldi számlán landol adózatlanul, teljesen tehermentesen. Mi meg alig bírjuk fizetni a számlát, mert senki nem szól rájuk, mondván "ez a piac, ez a kapitalizmus". Oké, ha szerinted ez így rednben van, mert a szüleid kőgazdagok, és nincs minden hónapra kiszámolva a pénzetek, szavazz csak az mszp-re.
2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!