Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gyűlölködik ennyit a...

Miért gyűlölködik ennyit a Jobbik? :- (

Figyelt kérdés
Én még 1 éve kőkemény Jobbikosnak tartottam magam, de nekem már sok ez a gyűlölködés, gyakorlatilag a gyűlölet a kampányuk fő mondanivalója. Az oké, hogy a cigánykérdéssel tenni kell valamit, de kezdem úgy érezni, hogy a Jobbik már fűt/fát gyűlöl. Ha ilyen a nemzetközi politikája, akkor minket is gyűlölni fognak, az meg senkinek se jó.
2010. márc. 3. 15:13
 21/91 anonim ***** válasza:
57%

"A kérdező kommentje:

Szóval te így kampányolnál, lol."


te kampányolsz itt. idióta.

kár érte tleg. aki valóban jobbikos az elolvasta a programjukat, fórumra járt, látta élőben a magyar gárdát, nézett interjúkat, stb. Őket nem tudod megvezetni egy ilyen kamu"kérdéssel"

2010. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 A kérdező kommentje:

15:36: bocsánat, a Jobbik nyilván el fogja hozni a paradicsomot és a külföldi cégek helyett saját telefon/internet/kábeltévé hálózatot fog kiépíteni. Az pedig nyilván elhanyagolható tény, hogy összesen nincs annyi pénz az államkasszában, hogy ezt meg lehessen valósítani.


A külföldi cégek akár kiviszik a pénzt, akár nem, SZÜKSÉG VAN rájuk, különben államcsőd.

2010. márc. 3. 15:38
 23/91 anonim ***** válasza:
49%
Te tényleg soha nem voltál jobbikos. XD Na EZ lol.
2010. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 A kérdező kommentje:
15:37: én már régóta nem olvasom a pártok programjait, mert azokban nyilván olyan dolgok vannak, ami szimpatikus a választópolgároknak. Viszont a 90% megvalósíthatatlan.
2010. márc. 3. 15:40
 25/91 anonim ***** válasza:
46%

ma 15:27


igazad van ez soha ne volt jobbikos

2010. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
De voltam Jobbikos, de már jó egy éve nem vagyok. De amúgy nem teljesen mindegy? Már inkább letagadom, hogy valaha a Jobbik felé húztam.
2010. márc. 3. 15:42
 27/91 anonim ***** válasza:
15:38 Nem nagyon értem mit hadoválsz, de nem kiűzni akarják őket,m hanem megadóztatni keményen, nem érted??? Épp annyira, hogy még megérje nekik, hogy itt maradjanak, ennyi az egész, máris fel lenne töltve az államkassza. Abból pedig nem magyar cégeket kell alapítani ezt nem tudom miért találtad ki.
2010. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
mert az nem megy,hogy nem tesz senki semmit......
2010. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de szerintem sem voltál soha Jobbikos.
2010. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
15:46 bárcsak ilyen egyszerű lenne. Csakhogy ők azért vannak jelen egy ilyen viszonylag kis országban, mert nem kell sokat adózniuk. Máskülönben nem érné meg nekik, hiszen nem nagy a vásárlóerő. Olyan nincs, hogy "csak egy kicsit jobban megadóztatni". Ha ezt meg lehetne tenni a nélkül, hogy elmennének a külföldi befektetők, fix, hogy megtette volna az MSZP is, még ha nem is ért sok mindenhez.
2010. márc. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!