Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gyűlölködik ennyit a...

Miért gyűlölködik ennyit a Jobbik? :- (

Figyelt kérdés
Én még 1 éve kőkemény Jobbikosnak tartottam magam, de nekem már sok ez a gyűlölködés, gyakorlatilag a gyűlölet a kampányuk fő mondanivalója. Az oké, hogy a cigánykérdéssel tenni kell valamit, de kezdem úgy érezni, hogy a Jobbik már fűt/fát gyűlöl. Ha ilyen a nemzetközi politikája, akkor minket is gyűlölni fognak, az meg senkinek se jó.
2010. márc. 3. 15:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim ***** válasza:

"Mégegyszer, röviden, hogy megértsd: indulatos, ostoba söpredék vagytok, és ha megpróbáljátok felforgatni a demokratikus rendet, akkor a rendőrséggel gyűlik meg a bajotok. Nem, nem hősök vagytok, hanem hőbörgő alkeszek."

Még mindig nem látod mert túl elfogult vagy magaddal szemben, hogy az irományod téged jellemez!!!

Te tipikusan az a fajta ember vagy aki mond valamit csak azért hogy mondjon,és teljesen mást cselekszik... hogy értsd is miről beszélek, mert látom el veszítetted a fonalat megint. Egyszerűen beszámíthatatlan indulatos ember vagy!

Tényleg szerinted én vagyok alkoholista.....meglátásom szerint te függsz sok mindentől, mert beteg vagy,és nem is kicsit. Szerinted bűn másképpen látni mint a te nyomorult felfogásod????

Ahhoz képest hogy ásítozol az írásomon, eléggé meg szerkeszted a válaszaidat(kimásolod..beilleszted..kimásolod ..beilleszted)....nevetséges. Akkor ennek mi az oka??? Csak nem okos dolgokra még okosabbakat szeretnél válaszolni???!!!:) Érvekkel még csak alá sem támasztod a te magad által támogatott teóriádat(pártodat), hanem inkább a másik véleményét próbálod lejáratni a sárga földig a te homályos szemszögedből.(de jó hogy nem mindenki gondolkodik ilyen primitíven mint te)....ez van ez mindent elárul rólad. Ki kell ábrándítsalak én nem az vagyok akinek gondolsz(nem sértődöm meg hogy nem látod tisztán a dolgokat). Még csak egy sima átlagembert sem tudsz megítélni az írása alapján..., mert hogy az volnék akár milyen hihetetlen is számodra! Nem vagy egy pszichiáter ezt lásd be!Inkább pszichopata!

Egyébként nem fog tetszeni az igazság , de nem iszom nem dohányzom nem drogozom! Többet nem írok magamról mert hajlandó vagy galád aljas módon azon lovagolni, az értelmes válasz helyett!

Egyébként hogy végre kicsit sikerült többet írnod, nálad is találni egy pár h.hibát, de megadom a lehetőséget találd meg te magad, most szedd elő a nevetséges javítási kényszered:)!

Van itt még egy nagyon fontos dolog amiről eddig nem beszéltünk!

Veled ellentétben én nem azért ítéllek el mert más párti gondolkodásod van (nekem is van jó pár ismerősöm sajnos aki még mindig hisz nekik, de valahogy sosem téma ez köztünk hogy ki hogy lát dolgokat)viszont te emberileg valami szörnyű balesetet szenvedtél barátom.Csak még azt nem tudom eldönteni hogy te ilyennek születtél vagy az élet tett ilyenné?! Harmadik lehetőség hogy politikus vagy!:) Szebb napokat rajtad kívül mindenkinek:)!

2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!