Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A politikusain miért nem...

A politikusain miért nem akarják legalizálni a cannabis származékokat, ha már kiderült, hogy az alkohol károsabb az egészségre meg a társadalom-ra mint a fű?

Figyelt kérdés
Ha a legalizációval és megadóztatással több zs menne az állam zsebébe, és a rendőröknek se kéne a füvesekkel foglalkozni, akkor miért nem mernek legalizálni?
2009. ápr. 22. 14:49
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
Hát a tüdőben tartott füst igen, pontúgy mint a dohányzás, csak ez kicist izgalmasabb :D de akkor a dohányzás miért lehet legális a fű miért nem?
2010. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 bumbi02 ***** válasza:
dohányzást is elitélem... miért káros? nem vagyok toxikologus, csak kismértékben érintettük kémia órákon az összetételüket... miért káros? mert függöséget alakit ki... igen, ugyanugy káros a koffein, az alkohol, és a cigi is... nem normális hogyha az ember egy idő után vmitől függ legyen az akár még számitógép is.... de ha jól tom rontja a memóriát is, meg az étkezést... de nem vagyok toxikologus... egyszerüen tudom hogy azt hogy káros nem drogosok találták ki, és igen vannak pozitiv hatásai is, de adagolás kérdése... de h ha egészséges lenne nem lenne tiltva.... a függöség alapból betegség....
2010. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
szerintem nem lehet ráfüggni! többet eszel tőle, a memóriádat csak a hatása alatt kavarja meg, de csak annyira h ajj mit is mondtam az előbb, amúgy nagyon érdekes és izgalmas gondolatai születnek az embernek... :)
2010. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Valaki írta hogy ha majd legalizálva lesz akkor rászívnak a piára a 13-14 évesek és akkor baszhatják.

Megsúgom: A fű védi az agysejteket ha iszol. :)


csók

2010. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:

Én teljesen egyetértek azzal,hogy legalizálni kéne..Függőséget nem okoz.Sajnos manapság az is káros ha levegőt veszünk..Túladagolni nem lehet.Mindenkinek más személyszerint a véleménye.

Egyébként ha belegondoltok minden nagy művész szinte tépett..:)Olyan részei tárulnak fel a gondolkodásnak amit máskor nem is használ az ember..

Vannak káros hatásai de nagyon minimális..

Én a legalizáció mellett vagyok!!:)

2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
Rontja az étkezést? Ettél te már betépve? XD Sose tudod meg milyen jókat szoktunk enni. Sokkal jobban érzed az ízeket. :P
2010. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
Az előttem szólóhoz meg csak annyit , hogy tényleg nagyon durva dolgokon gondolkodik el olyankor az ember. :D A rövidtávú memóriám olyankor néha kicsit gány mert belekezdek valamibe elmondok 2 szót és már elfelejtem hogy mit akartam mondani és szakadunk a röhögéstől... xD Utána viszont mikor flash van nagyon durva sokkal jobban rá tudsz koncentrálni a dolgokra. Amíg nem szívtad ne ítéld el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:

Azért egy halálesetet okozott a marijuana:

egy 107 éves dél-afrikai pásztor már meghalt,mert szívrohamot kapott a nevetés miatt ;D ez az egyetlen dokumentált haláleset ;) amúgy:legalize,regulate,educate,medicate!!.!.!!!!

2011. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

[link]


[link]

a tízmilliárdot innen vettük

2011. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 zöldmanó válasza:
az a bajh itt olyanok sírnak hogy nem kéne legalizálni a zöldet akik se jótékony se negatív hatásait nem ismerik .és még utána se olvastak csak annyit tudnak róla mondani hogy minden egyes iskolai előadáson azt hallod hogy ne füvezz meg stbb.de azok ugyan próbálják má ki.számnjanak rá két napot első nap beszívsz minta gerely vigyoogsz s milyen a másnap.utána másnap meg rugjál be mint atom és figyeld meg a két másnapot már csak ilyen egyszerűen is észlelheted h mennyivel káérosabb az általad jobbnak tartott alkohol.s ezek mellett ha már költresz rá ellehet gondolkozni azon h akarod te azt h fájjonma májad minden bebaszás után meg a fejed.ezmellett a marihuánától max tropára megy a tüdőd.de ! emellett 10 ből 9 ebmer még ha nem is dohányos mikor részeg rengeteg cigarettát szív az alkohol mellé.hogy miért nem legalizálják a marihuáénát? talán mert nem sok külömbség van már manapság AZ ALVILÁG ÉS A POLITIKA KÖZT.
2011. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!