Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is a baj az...

Most akkor mi is a baj az oktatással?

Figyelt kérdés

Én is középiskolás vagyok, 11. osztályos.


Heti 34 órám van, ez nincs meg napi 7 óra, van nyelvvizsgám, mert nem csak aludni járok be az órakra.


Mindig hozzánkvágják, hogy milyen rossz az oktatási rendszer, mert a nemzetközi tesztek ezt mutatják. Életemben nem írtam egy ilyen felmérést se, csak a kompetenciát, de azok nevetségesen alacsonyak.


Érettségik is, középszinten nevetséges mindeggyik.


2018. máj. 28. 18:45
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
71%

#48, #49

Csak a miheztartás végett kérném, hogy figyeljetek oda ki, mit és kinek ír! Ha már...

Az első hozzászólásom a #29 volt, amire #35-ben kaptam egy kioktatást, amiben igen otromba hangnemben számonkérte az illető rajtam, hogy ugyan értek-e valamit is az oktatáshoz. Ezért kezdődött úgy a #43-as válaszom, hogy "#35". Mert NEKI válaszoltam!

A következő #44 erre érkezett, megválaszolva a #35-től kérdezetteket. Vagyis aki a #44-ben válaszolt, az kellett, hogy mocskolódjon a #35-ben. Ha nem így van, azt miért nekem rójátok fel, akinek egyedül szerepel a neve is az írásai mellett????

A stílusról a figyelmeztetés a #35-ösben nyújtott alakításnak szólt.

Nem értem, abban, hogy "gratulálok a teljesítményednek" mégis mi a lekezelő?????

2018. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
71%

#50

Tudod a gondolkodás és az informálódás sokat segít abban, hogy az ember ne égesse magát.

Lehet, hogy neked újat mondok vele, de az egyetemi diploma megyszerzése után nincs vége a felsőfokú képzési lehetőségeknek az egyetemen - úgy hívják, hogy doktori képzés. Pontosan ilyen képzésen voltam a Bokros csomag idején, egyetemistaként, diplomaszerzés után még 3 évig. És igen, fizettem a tandíjat. 6 éves egyetemi képzésem után, majd nem fizettem ugyanezen képzés alatt, amikor már eltörölték.

Tudod létezik az iskolákban olyan, hogy elmaradó órák, kirándulás miatt tanítás nélküli napok. Megleptelek ezzel is, ugye?

Fokozod még további hülyeségekkel vagy eléggé megmutattad már, hogy mennyire fogalmad sincsen az iskolai életről, oktatásról???

2018. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!