Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is a baj az...

Most akkor mi is a baj az oktatással?

Figyelt kérdés

Én is középiskolás vagyok, 11. osztályos.


Heti 34 órám van, ez nincs meg napi 7 óra, van nyelvvizsgám, mert nem csak aludni járok be az órakra.


Mindig hozzánkvágják, hogy milyen rossz az oktatási rendszer, mert a nemzetközi tesztek ezt mutatják. Életemben nem írtam egy ilyen felmérést se, csak a kompetenciát, de azok nevetségesen alacsonyak.


Érettségik is, középszinten nevetséges mindeggyik.


2018. máj. 28. 18:45
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
3%

szerimtem megyek is műteni meg tervezek egy házak azták kilapozom a konyhát megszerelem a villanyt vezetem a kasszát tervezek egy honlapot aztán borttermelek mert fenn vannaka neten

jah de ha annyira szar az oktatás mi a hererákért várnak külföldöm illetve jönnek ide a külföldi cégek?

2018. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%

Semmi baj az oktatással, ahogy az egészségüggyel sincs, hát mi vagyunk a bizonyíték, még élünk!!

Aki meg nem, az úgyse fog jártatni a pofáját, vágod már a hasonlat lényegét kiskoma?

2018. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg felesleges tanóra, alacsony pedagógus bérek, az iskoláktól pénzek és bizonyos intézkedések megvonása. A magyar oktatást egyetlen szóval tökéletesen lehet összefoglalni: lexikonképző. Nem szeretnélek megsérteni, de ha ezt nem veszed észre, akkor a kormány esetedben sikerrel járt.
2018. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
15%
konkrétan tele van németország MAGYAR orvossal. Ha annyira rossz miért? 2. Most épül a Budai szuperkórház. Kicsit nehéz úgy felzárkózni hogy gyurcsány 600 milliárdot volt ki az egészségügyből.
2018. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%
#9 Kisarkítod, amit írtam. Nem azt mondtam, hogy semmilyen tényanyagra nincs szükség, csak hogy a tárgyi tudás helyett a gondolkodásra kellene helyezni a hangsúlyt. Egy orvosnak nyilván gyorsan kell cselekednie műtét közben. Olyan helyzetet viszont nem tudok elképzelni, hogy azonnal rá kellene vágnod, hol született Kazinczy Ferenc, vagy mikor volt a rigómezei csata, márpedig ezeket jelenleg beleverik minden gyerek fejébe.
2018. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
85%

Orbán meg már 600milliárdnál is többet lopott el és még a fizetését is felveszi. Nem vagyok Gyurcsány-párti, de ne fogjunk már rá mindent.

És örülök annak a budai szuperkórháznak de gondolom a vidéki egészségügyi helyzetet nem láttad válaszoló.

Illetve nem arról volt szó, hogy nem jól képzettek a magyarok, de feleennyi tananyaggal is el lehetne ezt érni , vagy ha azok helyett mindenki azt tanulná ami neli a jövőben hasznos lesz.

2018. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
94%

"Kicsit nehéz úgy felzárkózni hogy gyurcsány 600 milliárdot volt ki az egészségügyből."


Erről a hazugságról gyere már le. Múltkor is mi volt te ismerted be, hogy fogalmad nem volt mennyit is költöttek a Gyurcsány-kormány idején eü-re csak ezt hallottad a fidesztől és azért mondogatod ezt...

2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
52%

Gazdaságtudományhoz igenis fontos a történelem illetve a jognál. Egy jogásznak a római jogot be kell seggelnie. Mai napig az az alap. Nem lehet a bíróságon googlizni egy ügyvédnek hogy jaj várjál tehát megölte a csecsemőt akkor 23. cikkely ja nem 32. na bíróúr nem bűnös.

Vagy pl gazdaságtudományban pl Ady Mourphy törvény a tőzsdén. Gazdasági világválság okai kialakulása.

2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
43%
mi az arany alapú gazdaság a tőzsde árfolyamok ingadozása a háborúk és aktuálpolitika ráhatása az árfolyamokra
2018. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
98%

"jah de ha annyira szar az oktatás mi a hererákért várnak külföldöm illetve jönnek ide a külföldi cégek?"


A fenti mondatod meg is adta a tökéletes indoklást mért jönnek ide.

Mivel rossz az oktatási rendszer apróért dolgozó droidok hazája vagyunk és orbánnak ez a célja.

2018. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!