Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók, meséljetek!...

Fidesz-szavazók, meséljetek! Elégedettek vagytok az egészségüggyel? Elégedettek vagytok az oktatással? Nem zavarnak a korrupciós ügyek? Nem zavarnak a lopások? Nem zavar, hogy folyton hazugságokat tettek nyilvánossá?

Figyelt kérdés

Más:

Tegnap delegáltként benne voltam az egyik szavazatszámláló bizottságban Budapesten. Volt egy idős nő, egy választópolgár. Az egyik bizottsági tag leszavazta a kérelmét, hogy a férjéhez kimenjen a mozgóurna (vitathatóan töltötték ki). Csak nagyon nehezen született döntés, hogy menni fogunk hozzájuk. Már ment el, kinn az előtérben azt kérdezte tőlem: "Ki az a szőke? Biztos Jobbikos!" Végül nem feleltem semmit, minek? Az a nő nem volt Jobbikos, én voltam a Jobbik delegáltja. Én, akinek a segítségéért hálás volt, akinek többször megköszönte, hogy segítettem. De nem mondtam neki.


2018. ápr. 9. 20:02
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért meséltem, mert van előítélet rendesen.
2018. ápr. 9. 20:04
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Őket szépen ezzel a Sorosozás rasszista kampánnyal kiürítették a fejüket és csak ezt hajtogatják. Meg h megvédik Mo-t, nem kell félniük ha kimennek az utcára.

Bexarás h mennyi ilyen agymosott ember van...

2018. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Soros György! Brüsszel! Migráns! Csicskapárt! - Körülbelül ilyen válaszokra számíthatsz Fideszes körökből. Ne várj értelmes magyarázatot. Szerintük minden tök jó, s most maszturbálhatnak arra, hogy mekkora k.rv@ nagy ország vagyunk, mert beszóltunk az EU-nak, és építettünk egy kib.sz@tt kerítést.
2018. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem tökéletes, de a rendszerváltás óta most a legszínvonalasabb az ellátás, rövidültek a várólisták, a tanárok reálbére most a legmagasabb, ilyen béremelést egy kormányzati ciklus alatt sem kaptak.


Ha több pénz van mindenre, jól állnak a főbb gazdasági mutatók, akkor akár lophatnak is, Kósa is 1200 milliárdot ahogy a 440 írja természeresen bizonyíték nélkül.


Bele sem merek gondolni, mi lenne ha a Fidesznek nem lett volna többsége, azaz 100 mandátuma.

2018. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
24 eves vagyok es baromira csalodott. Merhetetlenul duhos vagyok. Merhetetlenul faj, hogy nincs egy lakasom ahol lakhatok, nincs semmim es ha itthon maradok nem is lesz. A szuleimtol nem kerhetek, nekik sincs. Az allamtol nem kerhetek mert nekem nem jar az ami nekik. Ki fog segiteni nekem a jovomben? Van aki segit? A semmibol, hatter es kapcsolat nelkul lesz valaha gond nelkuli eletem? Duhos es csalodott vagyok, azt hittem a korrupcionak vege lehet... tevedtem. En ereztem ezert az orszagert, az orszagomert valamit. Most csak uresseget erzek amiert az embereket becsaptak es manipulaltak.
2018. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, más párt nyerése esetén is csak magadra számíthattál volna.Gondolod ha más nyer akkor segged alá teszik a lakást meg mindent?
2018. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Gaz amikor nem fogod fel a mogottes tartalmat. A korrupcio miatt nincs jovokep ember! Azert mert a birkak ezekre szavaznak. Arra hogy 7 millioert (a 40 helyett) en is tudnek venni lakast budapesten ha megkapnam 0%-os hitelre, ahogy a politikusok elintezik! Buta vagy utolso sajnos.
2018. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

20:22 vagyok


Azt gondolod, hogy Karácsony vagy Vona majd ad neked egy lakást, csak úgy ingyen, ajándékba?


Ilyen otthonteremtési kedvezmény még sosem volt, van CSOK, államilag támogatott lakástakarék, illetve támogatott lakáshitel.


Pont a baloldal, bokrosék, gyurcsány-bajnai volt az, akik a belét húzták ki az embereknek.


Külföldöin sem megy könnyebben, mert kimegy az ember mosogatni ugyan, de a fizetése nagy részét felemészti az albérlet, ami az itteni árak háromszorosa, drágább az utazás, élelem, minden, félretenni nem igen marad.


Persze, fideszezni, orbánozni könnyebb.

2018. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Biztos hogy jobb lett volna ha más nyer, de honnan tudhatod hogy nem?

Nem adtátok meg nekik az esélyt, ezért nem is tudhatjátok hogy jajj most mindegy h kire szavazunk.

Nem mindegy!

Az emberek sztm szeretik a változást, de a magyarok kivételek. Nekik tökéletes a korrupció a csalás a hazudozás a nyalás. Ez Magyarország!

Nagyon sajnálom h ennyi agymosott ember van és velük kell egy levegôt szívnom és én is csalódott vagyok.

2018. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%

Könyörgöm, nézz már végig ezen a szánalmas bagázson, akiket mi ellenzéknek nevezünk!


Az egyik fele ugyanazok, akik 3 cikluson keresztül tették tönkre ezt az országot, MSZP, DK, volt SZDSZ képviselők itt-ott.


A Jobbik Vonával az élen egy hatalmas katyvasz és bukás, tele belső feszültséggel, sokkal közelebb az MSZP-SZDSZ értelmiséghez, pártokhoz, mint a Fideszhez. Egyszer szürke farkas egyszer öreg néne (Heller) őzikéje.


LMP Momentum Együtt ugyanez, megszólítottak egy két belpesti pride-ost meg füves egyetemistát.

2018. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!