Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit hisztizik mindenki a...

Mit hisztizik mindenki a Fidesz győzelme miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan, tegnap este óta csak ezt olvasni, így elmegyek úgy elmegyek, így szégyen, úgy szégyen.


Aki el akar menni, az miért nem ment eddig? A választás érvényes volt, ezt akarta a választók többsége, minek hisztiztek? Nem lesz semmilyen forradalom, nem változik semmi, bementetek ma ugyanúgy dolgozni/iskolába nem? Szóval komolyan nem értem. Mondom ezt teljesen pártatlanul. Én is szavaztam, éltem az állampolgári kötelességemmel. Mindenki így tett, aki elment szavazni.

Szóval értem én, hogy valakinek rosszul esik, de miért nem tudja elfogadni, és miért hányja tele a gyk-t a hülye "én holnap elmegyek, ki jön velem?" kérdéseivel?


Hajrá, menjen aki akar, minek kell hangoztatni mint egy sértődött kislány, aki cselekedni akar, az nem pofázik.


2018. ápr. 9. 08:16
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes a szuleim jol elnek.

Polgari foglalkozasukbol ketten osszesen 300 ezer forintot keresnek nettoba emellett pluszba van egy kis mini vallalkozas csaladi szinten amit csak ok ketten uznek es hoppa maris a 300 ezer forintos fizetesbol osszehoznak annyit hogy megvan nekik stabilan a 600 ezer ftos netto bevetel.

Mint Marci hevesen meglehet elni ennyibol ebben az orszagban.

2018. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

ja igen... 600 ból meg lehet élni..

de próbálj meg 300ból megélni... sok család enyit se kap...

majd a te és a gyereked jövőjére leszek kíváncsi mikor megkapod majd te is hogy 120ezer kezdőért menj el valahova... mert sok helyen enyit kinálnak a diplomával rendelkezőknek, szállást, bejárást oldják meg...

2018. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Érdekes már most nettó 200at kapok de nembaj :)

Diploma ide diploma oda,egy gödör ásását kezdve semmit nem lehet felülről kezdeni :) Ranglétra van jobb helyeken :)


[link]


Ajánlom figyelmetekbe ezt a cikket :) Ennyi

2018. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

A lehetőség adott mindenkinek,hogy ne csak a béréből legyen jövedelme :)

Anyáméknak se csak az ölükbe hulott,ők fektettek bele minden energiat.

Minden ember előtt van lehetőség

2018. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Amúgy én csak megkérdezem,ki melyik párttól várt itt egetverő kánaánt?

A Jobbik az javarészt a Fidesz programját képviseli,rengeteg témában egyetért vele.Aki a Jobbikra nyomott az érdemben nem ért volna el magy változást véleményem szerint.

2018. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

amúgy lehet keresel egy két szakmával 200-300 esetleg 400at...

de mért dolgozz enyiért ha külföldön 100al is többet kereshetel esetleg dupláját, főleg hogy még az árak nem is sokal másabbak kint, esetleg jó pár cucc olcsóbb

2018. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
45: Hmm... inkább a Fidesz képviseli a Jobbik programját. Legalábbis ha a demagóg részéről beszélünk.
2018. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!