Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit hisztizik mindenki a...

Mit hisztizik mindenki a Fidesz győzelme miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan, tegnap este óta csak ezt olvasni, így elmegyek úgy elmegyek, így szégyen, úgy szégyen.


Aki el akar menni, az miért nem ment eddig? A választás érvényes volt, ezt akarta a választók többsége, minek hisztiztek? Nem lesz semmilyen forradalom, nem változik semmi, bementetek ma ugyanúgy dolgozni/iskolába nem? Szóval komolyan nem értem. Mondom ezt teljesen pártatlanul. Én is szavaztam, éltem az állampolgári kötelességemmel. Mindenki így tett, aki elment szavazni.

Szóval értem én, hogy valakinek rosszul esik, de miért nem tudja elfogadni, és miért hányja tele a gyk-t a hülye "én holnap elmegyek, ki jön velem?" kérdéseivel?


Hajrá, menjen aki akar, minek kell hangoztatni mint egy sértődött kislány, aki cselekedni akar, az nem pofázik.


2018. ápr. 9. 08:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Most meg te hisztizel, ha zavar ne olvass politika kategóriát.



Egyébként engem nem zavar, a többség döntött, ez kell a magyarnak, akkor ez lesz.

2018. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%
De ha elmegy akkor kötelező arab vagy néger negyedbe költöznie, mert akkor már vállaljon felelősséget is azért amit itthon mondott!
2018. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Libers Pertz ***** válasza:
32%
A választás előtt verték a mellüket, mint kinkong, most hülyén venné ki magát, ha elégedettek lennének az eredménnyel. Én szívem szerint az összesnek rákötném az utilaput a lábára. Elismerően gratulálni kell a nyertes félnek, nem szivárványt hányni az interneten.
2018. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azt hittük kormányváltás lesz.
2018. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
100%
Nem hittem hogy kormanyvaltas lesz, de ekkora foleny az szamomra erthetelen.
2018. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
53%

Én se értem.Teljesen demokratikus választáson nyert a Fidesz (stiklik minden párt részéről voltak a tegnapi nap folyamán).Azért 2/3-ot összehozni nem piskóta ebben a széles párt palettában.

Gratulálni kell a győztesnek.

Aki meg menni akar...hááát régóta nincs vasfüggöny.

2018. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
73%

pont azért megy a "hiszti" mert semmi nem fog változni...

éveken keresztül tömegesen vándoroltak ki a fiatalok jobb megélhetést keresve, mivel itt a fizetéséből nem tudott megélni, drága minden de a fizetés nagyon alacsony, nyugdíjról ne is álmodjon az ember...

sokan a fideszre szavaztak hogy jó legyen a gyerekeiknek és unokáiknak... jó is lesz csak majd külföldön.. minek maradjon?? mit dolgozzon?? mi az a munka amit majd 60-70évesen is fog tudni csinálni?? ráadásul meg is él belőlle??

ha a migránsokat azt fogják mondani hogy be fogják telepíteni, sajnos orbán 2 szép szeméért nem fognak nemet mondani.. még is ugyan mit tehetnénk... nem érdekes hogy a választások előtt kezdődött ez legjobban hogy ide nem jönnek stb...

na ezért megy a hiszti, lezajlottak a választások 2-3év cudar világ utána meg majd adnak valamit hogy fogjuk be a pofánkat, és szavazzunk megint....

2018. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%

Aki nem egybites, az fennakadt az eredményen.


Komolyan mondom, hogy az ismerőseim között egy fideszes szavazó sem volt és ők sem nagyon tudnak mondani olyant, aki rájuk szavazott volna. Ezek után fura is lenne, ha nem lennék kiakadva. Ki az Isten szavazott rájuk?

2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
47%

Azért megy a "hiszti" mert elba***ta az országot a sok kretén

Akinek van egy cseppnyi esze, és megengedheti, elhagyja az országot

2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
66%
A cigányokat vitték busszal szavazni.. 5ezret kaptak fejenként. Gratulálok, nincs korrupció.. Mindegy, ti úgy élhettek ebben a retek országban, ahogy akartok. Én megyek, pá.
2018. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!