Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit hisztizik mindenki a...

Mit hisztizik mindenki a Fidesz győzelme miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan, tegnap este óta csak ezt olvasni, így elmegyek úgy elmegyek, így szégyen, úgy szégyen.


Aki el akar menni, az miért nem ment eddig? A választás érvényes volt, ezt akarta a választók többsége, minek hisztiztek? Nem lesz semmilyen forradalom, nem változik semmi, bementetek ma ugyanúgy dolgozni/iskolába nem? Szóval komolyan nem értem. Mondom ezt teljesen pártatlanul. Én is szavaztam, éltem az állampolgári kötelességemmel. Mindenki így tett, aki elment szavazni.

Szóval értem én, hogy valakinek rosszul esik, de miért nem tudja elfogadni, és miért hányja tele a gyk-t a hülye "én holnap elmegyek, ki jön velem?" kérdéseivel?


Hajrá, menjen aki akar, minek kell hangoztatni mint egy sértődött kislány, aki cselekedni akar, az nem pofázik.


2018. ápr. 9. 08:16
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Oké, értem én, de nem ezt kell elfogadni? Hatalmas fölénnyel nyertek, az ellenzék meg nem tudott semmit csinálni, mert képtelenek összefogni. Nem szánalmas, hogy a Fidesznek egyedül van annyi szavazata, mint a másik 30 ellenzéki kisebb, nagyobb pártnak? Ez most kinek a hibája? A Fideszé? Mert szerintem nem.
2018. ápr. 9. 08:35
 12/47 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a hatalmas korrupcióval nyertek, bocsika, de ezt nem akarom elfogadni.
2018. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Igen, lejárt lemez, hogy az mindig bunda, meg csalás, ha nem az a párt nyer akit mi szeretnénk. Vajon a fél százalékos munkáspárt szavazói is választási csalást kiáltanak, mert nem jutottak be? :D
2018. ápr. 9. 08:38
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
A baloldal, mint annyiszor, most is átveret a választóit! Elhitette velük, hogy kormányváltás lesz. Mire alapozta ezt? Az összes közvélemény-kutató ezt az eredményt jelezte. Akkor meg? Sajnos egy kis létszámú hangos kisebbség vagytok. A kutya ugat, a szekér halad.
2018. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
34%
Mikor már az fbi tevékenykedik az "országunkban", mert nem tudni hova tünnek a milliárdok.. akkor már gond van.
2018. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed jelentve, csak provokálni akarod a népet, nulla tudással.
2018. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
57%
Ne hisztizz már azon, hogy hisztiznek.
2018. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Király Péter 1 ***** válasza:
43%
Lehet sok pénzed van amit ki dobsz, majd rá jössz amikor el lopták mindet, zsebre tették miért érzünk így. E összegekből utakat, egészségügyet lehet fejleszteni, nézz körül látod milyen állapotban vannak mentőállomások mondjuk?
2018. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
16-os, milyen tudás kell ahhoz, hogy lássa az ember, hogy az ellenzék töketlenkedése szánalmas? És miért lenne provokáció? Nem a Fidesz nyert igazából, hanem a szánalmas ellenzék veszített.
2018. ápr. 9. 08:46
 20/47 A kérdező kommentje:
Látok mindent, de ez kell az embereknek, ez kell annak a 2,5 millió szavazónak aki a Fideszre szavazott.
2018. ápr. 9. 08:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!