Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mindenki a menekülthelyz...

Miért mindenki a menekülthelyzeten hisztizik?

Figyelt kérdés
Oké tényleg durva ami most megy de az ukrán helyzetre nem figyel senki? Nem nagyobb veszély az amit ez a majom Putyin meg USA csinál, hogy esetleg tényleg kirobbantják ha nem is az atomháborút de egy háborút? Ok tudom, hogy voltak már ehhez hasonló helyzetek régebben is de akkor is csak a szerencsének és az előrelátásnak volt köszönhető, hogy nem lett baj. Meg ugye sose lehet tudni... Na meg ott van az a mitugrász Kim Jong Un is... Mert ugye ilyen helyzetben sokkal nagyobb bajban lenne Európa...
2015. szept. 14. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A "majom" Putin, meg az észak kolera még nem löttek szétt annyi segget mint az USA.


Sőt ha azt vesszük a két Korea közt is az a baj hogy az egyik die nyal a másik oda.

2015. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert kelet-ukrajna 1000km-re van .... de a menekültek meg a ház előtt , aztán amig nem lehet a gázkamrába terelni őket nagy szar lesz itt
2015. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még azt sem tudom, a VILÁG MELYIK ÉGTÁJÁRÓL indult el a menekültáradat központja. Azt olvastam, hogy milyen nemzetiségek, de a töméntelen híráradat miatt kénytelen vagyok IDŐSZAKOS hírböjtöt is tartani. (Az én fejem sem rendelkezik korlátlan befogadóképességgel...)


Esetleg az utánam válaszolók közül valaki hátha jobban értesült mint én. (Annak kifejezetten örülnék, ha nyugdíjaskorú válaszolna - még akkor is, ha ezt az oldalt főleg a tizes, húszas, illetve harmincas korosztály használja leginkább.)

2015. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár héten belül látni fogod...
2015. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy újabb figyelemelterelés a sajtó részéről, mint az internetadó vagy a madárinfluenza... Mindig ezt csinálják... Jönnek a migránsok majd mennek. Semmi komolyabb információ nincs róluk..Megindultak Afrikából a hazájukból (ahogy azt az emigránsok tenni szokták) majd haladnak szépen lassan a célállomás felé aztán ennyi kész vége túl van ez spilázva... oké durva de ahogy a kérdező is mondja vannak más hírek is nem csak e
2015. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Kezdenek kirajzolódni előttem a részletek... érdekes ez a felfordulás. Cél lehet pl. a közvélemény minél szélesebb körű megosztása.


De ez csak egy halvány tipp...

2015. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!