Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit hisztizik mindenki a...

Mit hisztizik mindenki a Fidesz győzelme miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan, tegnap este óta csak ezt olvasni, így elmegyek úgy elmegyek, így szégyen, úgy szégyen.


Aki el akar menni, az miért nem ment eddig? A választás érvényes volt, ezt akarta a választók többsége, minek hisztiztek? Nem lesz semmilyen forradalom, nem változik semmi, bementetek ma ugyanúgy dolgozni/iskolába nem? Szóval komolyan nem értem. Mondom ezt teljesen pártatlanul. Én is szavaztam, éltem az állampolgári kötelességemmel. Mindenki így tett, aki elment szavazni.

Szóval értem én, hogy valakinek rosszul esik, de miért nem tudja elfogadni, és miért hányja tele a gyk-t a hülye "én holnap elmegyek, ki jön velem?" kérdéseivel?


Hajrá, menjen aki akar, minek kell hangoztatni mint egy sértődött kislány, aki cselekedni akar, az nem pofázik.


2018. ápr. 9. 08:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

nézz utána, nagyon sokat romlott a forint értéke 10 évvel ezelőttihez képpest is, nem hogy 30-40évvel ezelőttihez képpest...

szerinted sokan mért járnak külföldre vásárolni?? ott nincs ennyire megadóztatva minden szóval sokkal olcsóbb... pár éve még 200ft volt a kenyér most 250-270 ugyan ez az áraszabás 30évvel ezelőtt bemész a boltba egy kenyér mellett éppen vehettél mást is...

2018. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
32%
Ne gyertek mar a 30 evvel ezelott meg Kadar gyere vissza.Azota kapitalizmus van hahó.Piacgazdaság.
2018. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32%
Romlott a forint igen,de nem Orbán Viktor miatt,hanem rengeteg világgazdasági tényezőtől.
2018. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Nem vagyok penzugyi szakember szval ebbe nem is megyek bele
2018. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok fiatal fog elmenni, aki meg azt mondja, hogy menjenek, itt nincs is rájuk szükség, az nagyon könnyelmű és nem fogja fel ennek a hosszú távú következményét.

Egyrészről, ha ez a sok fiatal kimegy, akkor ki fogja kitermelni azt a sok pénzt, amivel a nyugdíjasainkat, cigányainkat, rokkantjainkat eltartjuk?

Másrészről nem csak a mosogató segédmunkás megy el innen, hanem az orvos, a közgazdász, a mérnök, a szakmunkás is. Vajon akkor is ezt fogja gondolni az illető, ha majd az infarktus gyanús anyja a váróban halálozik el, mert szakember hiányában senki nem látta el? Tartja a mondás, éhes ember ne válogasson. Ha orvoshiány van, akkor a kutyaütő is nagyobb segítség, mint a semmi, de sajnos nem csak kutyaütők mennek el. Kicsit jobban meg kéne becsülni azokat az embereket, akik eltartják ezt az országot. És ezt egyébként a Fidesztől függetlenül mondom, ha lenne bármilyen programjuk, ami a fiatalok ittmaradásáról szól (és nem erőszakos eszközökkel), akkor már nem akarnának ennyien elmenni. De sajnos nincs program, csak gyűlöletkeltés, aminek az lett az eredménye, hogy a Tápiómihályhátsóján élő Jobbágy Pirike, aki soha az életben ki nem dugta az orrát a kis tanyájából retteg a migránsoktól, rendőrséget hív, ha kendőben sétál el mellette valaki és csak azért szavaz a fideszre, mert őszintén hiszi, hogy ő a semmi közepén veszélyeztetve van olyan emberekkel, akik még csak az országba sem akarnak jönni, nemhogy a putris tanyavilágba. Nagyon sajnálom, hogy a magyar ember szívéhez a leggyorsabb út a gyűlölködés és az antiszemitizmus.

2018. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
32%

Egy átkag magyar szerintetek mennyi időre megy ki?

5 év :) utána hazajonnek és itt meloznak :) csan addig mennek ki amig nagyjabol egy haz arat osszekaparjak

2018. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

És nem lenne sokkal de sokkal jobb, ha itthon is össze tudnák kaparni egy ház árát ennyi idő alatt?

Erre lenne jó a CSOK. De sajnos meglehetősen korlátozottan igényelhető.

2018. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Drága barátom akkor ajánlom figyelmedbe nézd meg,hogy indulásához képest mennyit fejlődött jó irányba a Csok :)

Már sokkal kevesebb feltétel van.

És a 3%os kamatozású hitel is jónak mondhato siman :)

20 éven keresztül 3%os.

A Csokot már 25 éves “gyerekre” is felveheted nem is feltétele a nappali tagozatos tanulás.

Mi kell még?

Ebben az országban nem lehet csodát tenni.

Egy németországban lakó gyár munkás ismerősöm haza akar jönni,mert ott akart házat venni csak épp az 1800 eurós fizetéséből nem győzi a kozel 1000 euros hitelt fizetni plusz a megélhetés is 1000 euró korul van.

A legtobb kinn melozo gyari munkasbol (magyarbol) semmi nem lenne ha nem munkasszallon lenne kinn,es neki kellene fizetnie a szallast,alberletet stb.Ezt tartsatok eszetekbe.Itt lehet nagypenz a 400000 es kereset de ott nem akkora ha eletvitel szeruen elsz kinn.

2018. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Az eselyed meg megvan arra,itt is magyarban hogy legyen egy jo szakmad,alapits egy kis vallalkozast es eldegelj :)

Vagy tanulj legyen jobb melod teszen azt legyel egy merlegkepes konyvelo es itt is megkeresed a 400.000 ftot :) plusz ha van egy parod aki ne keressen csak 150.000 nettot mar 550k bol boven megelsz ebben az orszagban ugy hogy semmiben nem szenvedsz hianyt

2018. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj itt az emberek mentalitasaval van.Nem azzal hogy ki van kormanyon :)

Valamilyen szinten mindenkinek a sajat kezeben van a sorsa.

Alljon mindenki tobb labon :)

Csinalni kell valamit mindig is sokat kellett melozni,csak a mai embereknek budos a melo,konyebb kifogasokat es bunbakokat keresni,legyen az akar a kormany vagy a fonokom vagy a szomszed Pista bacsi

2018. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!