Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá? Hogyha ők...

Bumbi02 kérdése:

Mit szóltok hozzá? Hogyha ők elfogadják, mi miért nem akarjuk?

Figyelt kérdés
A tanulmány szerint az Erdélyben megkérdezettek 6,9 százaléka tekintette hazájának Romániát, 3,7 százalékuk a jelenlegi vagy a történelmi Magyarországot. Túlnyomó többségük 44,7 százalék Erdélyt tartotta hazájának, illetve 40,3 százalékuk azt a szűkebb régiót vagy települést, ahol született.
2010. jún. 1. 18:50
 61/92 anonim ***** válasza:
40%

"nagy Magyarországot "

Vissza akarsz menni Magna Hungáriába az Etelközön és Levédián túl? Oké, ha gondolod... Egyébként én sem értem hogy miért tartjátok elfogadhatónak trianont, mikor nem az. Igenis voltak emberek, akik akkor is kiálltak országukért, s megváltoztatták a történelmet. Például az ún. "legbátrabb magyar város", Balassagyarmat (Film is van róla, aki kíváncsi keressen rá youtube-n). Ők emberéletek árán érték el hogy az ellenség ne léphessen át az Ipoly folyón, s hogy végül Magyarországhoz tartozhassanak még ma is. Igazából ha az összes város/falu/község lakója meg merte volna ezt tenni, még midig a trianon előtti Magyarországban élnénk. De nem merték. Nem tettek semmit az ellen, hogy elmenjen fejük felől/lábuk alól a határ. Én éppen ezért értem meg hogy miért nem tartják Magyarországot igazi hazájuknak. Azért, mert annak idején nem álltak ki ők sem mellette, SE a magyarok mellettük. Ez igazán szánalmas tett volt mindenki részéről. Elnézést ha egy kicsit kuszán írtam, próbáltam mindenki szemléletét figyelembe venni és azoknak megfelelni :)


15/f

2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:

"És ne legyetek meggyőződve arról, hogy ti vagytok a többség, amikor icipici, csak nagy pofájú KISEBBSÉG vagytok!"



síííírj :#

2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza akarsz menni Magna Hungáriába az Etelközön és Levédián túl? Oké, ha gondolod... Egyébként én sem értem hogy miért tartjátok elfogadhatónak trianont, mikor nem az"



tényleg most hogy mondod Trianon egy pozitív döntés volt :DDD

2010. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
60%
kár túráztatni magatokat :)
2010. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 A kérdező kommentje:

Atyaég... nem felejtjük Trianont... még a nagyszüleitek sem éltek akkor, amikor ez volt. Ti nem _emlékeztek_ rá. Csak baromságokat beszéltek.


Sőt még a dédszüleik is csak akkortájt születtek:)))

2010. jún. 1. 19:51
 66/92 anonim ***** válasza:
bár milyen kár hogy ez a téma megint nem a gyk szerverén fog eldőlni :D
2010. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
35%

"Sőt még a dédszüleik is csak akkortájt születtek:)))"



sőt még akkor hátra felé nyilaztunk :))))))



bár lehet az idő nem számít?:O

2010. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza akarsz menni Magna Hungáriába az Etelközön és Levédián túl? Oké, ha gondolod... "



bár még mindig a trianoni határokon megy a huza vona de egy kicsit túl szaladtál ezen



de lehet ez csak egy szándékos irónia?:O



vajon miért akarják ezt kiparodizálni



ejtéj

2010. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
*rejtéj
2010. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:

na még 1x


*rejtély



:))

2010. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!