Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá? Hogyha ők...

Bumbi02 kérdése:

Mit szóltok hozzá? Hogyha ők elfogadják, mi miért nem akarjuk?

Figyelt kérdés
A tanulmány szerint az Erdélyben megkérdezettek 6,9 százaléka tekintette hazájának Romániát, 3,7 százalékuk a jelenlegi vagy a történelmi Magyarországot. Túlnyomó többségük 44,7 százalék Erdélyt tartotta hazájának, illetve 40,3 százalékuk azt a szűkebb régiót vagy települést, ahol született.
2010. jún. 1. 18:50
 21/92 anonim ***** válasza:
100%

"71

Te, tanultál történelmet? Elvesztettünk egy háborút, és a győztes hatalmak ezt vették el, hadizsákmánynak"



egyrészt nem érdekel


másrészt nem igazságos


harmadrészt csak azért provokálták a háborút hogy a német fél mivel úgy is belép őket akarták legyőzni


és minket fel akartak osztani

ez a terv már nagyon régen kész volt



nem tudom mit képzeltek

komolyan azt hiszitek hogy beletörődünk hogy elvették az országot?



vicc

2010. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 A kérdező kommentje:
meg itt beszéltek a külföldi magyarok nevében, akik a számadatok szerint köszönik jól meg vannak ott, max egy autonom erdéllyel értenének egyet.... de nem az a haza, ahova születünk, és felnövünk? ők hol születtek? románia. más kérdés h régebben magyar föld volt.. de hát akkor kérem, én bizony török vagyok hisz 150 évig török föld volt ez....
2010. jún. 1. 19:12
 23/92 anonim ***** válasza:
48%

71

A mérleg egyik serpenyőjében ott van a biztos eu, és nato tagság, a másikban pedig egy bizonytalan kimenetelű háború. Nem végeztem jós-halottlátó szakon a parapszichológiai egyetemen, de mintha az első opció némileg nagyobb biztonságot nyújtana.

2010. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
29%

"egyrészt nem érdekel"

Ja. Ehhez a mentalitáshoz gratulálok.

2010. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
88%

tényleg vicc



Trianonba soha nem fogunk beletörődni


főleg ha a szlotákok folyton emlékeztetnek rá



de legalább a fidesz tesz valamit hogy elevenítse a régi emlékeket és szembesítse az embereket vele



nem mind ha hű de nagy fideszes lennék

2010. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
44%

""egyrészt nem érdekel"

Ja. Ehhez a mentalitáshoz gratulálok."



ja én meg a tietekhez



itt pattogtok.... ÚGYSE FOGJUK ELFELEJTENI TRIANONT...


nem tudom mit képzeltek

2010. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:

egyrészt nem érdekel


másrészt nem igazságos


harmadrészt csak azért provokálták a háborút hogy a német fél mivel úgy is belép őket akarták legyőzni


és minket fel akartak osztani

ez a terv már nagyon régen kész volt



nem tudom mit képzeltek

komolyan azt hiszitek hogy beletörődünk hogy elvették az országot?



vicc



nem érdekelnek a tények? vesztes háboru után szerinted mit kapjunk: ejnye bejnye, legközelebb le ne rohandd Szerbiát mer dádá lesz?


nem igazságos? talán az osztrákok nem vesztették el a birodalmuk 3/4ét? (magyarország nélkül)


felakartak minket osztani? nem lett volna rá szükség kb 50 év kellett volna h a monarchia szét essen vagy annyise, és még annyi se kellett volna hogy a nemzetiségek kiharcolják maguknak az elszakadást....


aki pedig azt állitja hogy magyarország a nemzetiségeivel stabil jó kapcsolatba állt, és azok nem akartak elszakadni az nem tanult sose történelmet...

2010. jún. 1. 19:16
 28/92 anonim ***** válasza:
76%

"A mérleg egyik serpenyőjében ott van a biztos eu, és nato tagság"



feldughatod mind két tagságodat...

2010. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
40%

Engem



Az érdekelne



Hogy a "mindentvissza" mellett kardoskodók



Miért


Írnak így?

2010. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
61%

"nem érdekelnek a tények? vesztes háboru után szerinted mit kapjunk: ejnye bejnye, legközelebb le ne rohandd Szerbiát mer dádá lesz?


nem igazságos? talán az osztrákok nem vesztették el a birodalmuk 3/4ét? (magyarország nélkül)


felakartak minket osztani? nem lett volna rá szükség kb 50 év kellett volna h a monarchia szét essen vagy annyise, és még annyi se kellett volna hogy a nemzetiségek kiharcolják maguknak az elszakadást....


aki pedig azt állitja hogy magyarország a nemzetiségeivel stabil jó kapcsolatba állt, és azok nem akartak elszakadni az nem tanult sose történelmet..."



k vára nem érdekelnek a szánalmas érveitek

lerágott csont mindegyik...



VESSZEN TRIANON

2010. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!