Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis megmenekült a fagyállós...

Mégis megmenekült a fagyállós gazda?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem a bíróság is elgondolkodott, hogy mégsem kellene börtönre ítélni, mert megvédte a tulajdonát.


A magyar jogrend erősen hiányos.

Igaz, hogy a jelenlegi törvények szerint ez "önbíráskodás", de gondoljunk bele a helyébe.

Az ember nem azért dolgozik egy életen át,hogy mások meg ellopják a tulajdonát.


Ha belehal a mérgezésbe/medvecsapdába/házőrző kutyába a tolvaj vagy betörő, akkor ez van.Nincs mit tenni.Minek kell lopni?

Túl sok joguk van.Illetve, túlságosan sokra értékelik egy bűnöző életét.



2016. szept. 2. 17:29
1 2 3 4 5 6
 11/60 tetro ***** válasza:
11%

19.22

igazad van, valószínűleg nehéz lett volna bármi hasznosat tenni a lopások ellen. de azt azért nem állíthatjuk, hogy minden mást megtett. konkrétan semmit mást nem tett.

én pl lehet bevittem volna a kert végéből a bort a házba... rossz helyzet tudom, igazságtalan is, de így megvédhette volna. vagy megvárhatta volna egy este a tolvajt, és elmondhatta volna neki, hogy ha még egyszer bejön seggbe lesz rúgva. vagy kirakhatott volna a borra egy mérgező anyag jelet. vagy rakhatott volna bele hashajtót.

2016. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
83%
Most megtanulta hogy nincs joga megvédeni a tulajdonát és a c......-nak jogukban áll bármilyen követketmények nélkül fosztogatni őt.Ez magyarország!Tiszta szégyen!
2016. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 Jeffrey Spender ***** válasza:
25%

# tetro:


Nem először került szóba a boros gazda ügye, te miért próbálod rábizonyítani, hogy velejéig bűnös és a lehető legszigorúbb ítéletet kell hozni, s ennek szellemében hagysz figyelmen kívül pár dolgot, de azokat is nagy valószínűséggel elmagyarázták, hogy pl. mik a szándékos mérgezés esetei, vagy hogy a "sértett" halálát nem a fagyálló okozta önmagában, hanem az amellé beszedett dizájnerdrog és sorolhatnám tovább, de neked az eddigiek alapján totál felesleges.



# Kérdező: Itt nem a törvényekkel van baj, hanem hogy rosszindulattól fűtve próbálják az esetet beletuszkolni a nem jó kategóriába.

2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 tetro ***** válasza:
11%

22.08

Mindket allitasod sima hazugsag.

2016. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 Jeffrey Spender ***** válasza:
13%

# tetro:


Mely állításaim ?

2016. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 tetro ***** válasza:
10%

22.25

Ket bekezdest irtal nekem. Mindkettoben hazidsz.

2016. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 Jeffrey Spender ***** válasza:
12%

# tetro:


A tömör lehazugozáson kívül lennél kedves bővebben megírni, hogy pontos hogy hibádzik a "sértett" elleni hozzászólásom ?

2016. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 tetro ***** válasza:
0%

23.27

'hogy velejéig bűnös és a lehető legszigorúbb ítéletet kell hozni,'

Sehol nem alitottam ilyet. Nem is ertek egyet vele. Hazudsz.


Az aldozat kabitoszer fogyasztasa nem jatszott kozre. Ezt az elozo birosagi dontesben es most is kiemelte a biro. Szoval ismet hazudsz.

2016. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
73%

A magyar jogrend úgy fos ahogy van. Itt nincs igazság, tehát igazságszolgáltatás sincs. A bűnözőknek csak jogaik vannak, ha elvágnak egy nyakat, ejnyebejnyével megússzák, ha pedig van pofád megvédeni magad, 25 év fegyház alsóhangon. Az is figyelemreméltó, hogy Budaházyt koncepciós perben 13 évre ítélték jogerősen, Sztojkáék pedig vígan rabolnak-gyilkolnak szabadlábon azóta is. Magyarország, én így szeretlek!!!!


Ja, és 2 hét alatt rend lesz :DDDDDDD


"feljelentést tesz a rendőrségen. vagy rak egy lakatot legalább a pincére"


Mindkettőt megtette. A policájok szartak egy nagyot a fejére, a lakatot meg lemackózták a bejáratról. Még szerencséje volt, hogy nem verték agyon a kulcsért.

Szerintem inkább vigye a borát svájci páncéltermekbe mint dagobert bácsi a szerecse-centjét. Esetleg betonozza be két méter mélyre.


"lehet bevittem volna a kert végéből a bort a házba"


Semmi gond, akkor rádrúgják az ajtót, úgy összevernek hogy az édesanyád nem ismer rád, és úgy viszik el a bort. Ha ellenkezel, még tüdőn is döfnek bicskával vagy kampós nyárssal. Ha védekezni merészelsz és esetleg még túl is éled, jönnek a policájok és begyűjtenek rasszista szándékkal elkövetett emberölés gyanújával, és szerencséd lesz ha 10 év múlva hazakerülsz.


"megvárhatta volna egy este a tolvajt, és elmondhatta volna neki, hogy ha még egyszer bejön seggbe lesz rúgva."


Megnézném ahogy egy tíz fős buckalakó horda elé kiállsz, és ezt így kerek perec megmondod nekik. Amit te utána kapnál tőlük, azt másfél milliárd év után is emlegetnék a galaxisban...


"kirakhatott volna a borra egy mérgező anyag jelet"


Semmit nem ér. Minden évben van pár tucat pontagyú, aki megissza a fagyállót az alkoholtartalma miatt.


"rakhatott volna bele hashajtót"


Oké, összefossa magát, végülis a különbséget ígyse venni észre. Aztán amint elmúlik a hatása, megy újra lopni.


Mindenesetre örülök hogy 2 hét alatt rend lett. Még pár év ilyen kúrmányzattal, és rablógyilkos-képzőt is nyithat az állam, az adófizetők pénzén természetesen.

2016. szept. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
74%

"Pár évvel ezelőtt, a kisfiam születésnapján vitték el a fűnyírót és a láncfűrészt. A rendőrségen azt mondták, be kellett volna zárni a szerszámokat, nem elég a kertkapu. Nem lett meg a tettes" "A férfi a nyúlketrecre magasfeszültségre figyelmeztető táblát rakott, hátha elijeszti a tolvajokat."


Így élt/él a gazda és még sokan. Meg kell ezt élni, könnyű másnak ítéletet mondani. Tetro nevű hozzászóló is, te például ilyen közegben élsz? Sokszor ébredsz arra, hogy ellopták az értékeidet? Rendőrségre szaladgálsz te is ahol nem kapsz segítséget? Vagy te is lopsz azért ítéled el ezt a szegény embert? Kíváncsi lennék.


Ilyenkor kellene egy emberként állni az országnak az áldozat mögött, hogy a minket nyomorító bűnöző réteg lássa, összetartás van közöttünk, ha már hatóság nem segít rajtunk. Szégyen aki a bűnöző réteg pártjára tud itt állni.

2016. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!