Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megvillantotta az...

A jobbik megvillantotta az értelmi szintet a Petőfi szobornál láttátok?

Figyelt kérdés
Én megmondtam hogy lesz balhé és már kezdik is...
2010. márc. 15. 13:49
 131/144 anonim ***** válasza:
Demszky tényleg hülye, most akkor hol a probléma?
2010. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/144 anonim ***** válasza:
Csak a jobbikosok nem félnek megmondani az ilyen Demszky-féléknek, hogy húzzanak az anyjukba,senki nem kíváncsi rájuk. Még van pofája beszédet mondani ennyi lopás után? Nevetséges, ahogy a kérdező is, igazi fideszes gyökér.
2010. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/144 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. márc. 17. 20:11
 134/144 anonim ***** válasza:
22%
na igen, ez a jobbik szintje, a gyökerezés, de még mindig jobb, mit a zsidózás, most még egész korrektek voltak.
2010. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 anonim ***** válasza:
0%
Ünnepelni nem tudnak. Nekik csak a balhé megy. Bohócok. De kezd túl nagyra nőni a tökük, a pofájuk és az erejük. Meghatározók lettek, és nem titkolják, hogy nem érdekli őket Széchenyi, Kossuth, Petőfi, senki. Hiszen nem erről szól a magyarság. Azt majd ők döntik el, a gárda ellenőrzi. A kannyátokat asszátok meg!
2010. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/144 anonim ***** válasza:
Ez nem értelmi szint, csak a csalódott emberek teszik ezt.Már rég fel kellett vonulnia 100.000 embernek a Kossuth térre és begyújtani a parlamentet az összes "honatyával" együtt.
2010. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/144 anonim ***** válasza:
100%
21:53 neked tetszik Demszky és az SZDSZ munkássága? szeretd Demszkyt és az SZDSZ-t? hö? ha nem akkor meg mit jártatod azt a hül*e pofád?
2010. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/144 Zenon ***** válasza:
100%

Nos, én nem voltam ott, úgyhogy erről nincsenek tapasztalataim.Csak hogy tudd, kedves kérdező, én is jobbikos vagyok, és egy adott párt táborát sosem egyes

emberek cselekedetei tükrében mérem.Sok, sőt egyre több jobbikos van és lesz, ti provokátorok, vádaskodók, becsmérlők, szokjatok hozzá.Sok okos és belátó ember is jobbikos, persze mindenhol vannak kirívó esetek, de nem ez a jellemző ránk.Le akartok járatni minket?A jobbiké a jövő, minden más kihaló faj, hidd el kérdező, később meglátod. Üdv.

2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 anonim ***** válasza:
87%

Nem is volt semmilyen balhé!Legalábbis az elmút évek ünnepeihez képest.A kordon nem számít,nem azért nem volt éjjel vízágyú,meg könnygázas oszlatás.

Egyszerűen,ki volt adva a jobbikos szimpatizánsoknak,hogy most jól állunk,nem kell balhézni a választás előtt.Kicsit azért kiabálhattak a kordon mögött,hogy úgy látszódjék,hogy mi szorongatjuk a politikát.Oszt ennyi.

2010. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/144 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg hatalmas nagy balhé volt, komolyan... Ha egyszer valaki leszerepelt, mint főpolgármester, az ne panaszkodjon, hogy az emberek a nem tetszésüket nyilvánítják ki, főleg egy "demokráciában".
2010. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!